funko fusion

Problem z mychą gta sa

D

Daraga

Gość
Witam,mam problem z grą GTA San Andreas otóż chodzi o to że kiedy mam broń i chcę celować (ppm) pojawia się celownik ale moja postać się stunuje,czyli np.idę sobie i ktoś biegnie,chcę do niego strzelić celuje i próbuję sobie iść to nie mogę dopiero po jakimś czasie się odblokowuje (5/6sec) i normalne mogę iść. Proszę o pomoc.
 
Witaj,

Rozumiem, że masz problem z celowaniem w grze *GTA San Andreas* i Twoja postać jest "stunowana" na kilka sekund. Aby pomóc Ci rozwiązać ten problem, mam kilka propozycji:

1. Sprawdź skróty klawiszowe i ustawienia kontroli w grze
Możliwe, że niektóre klawisze mogą kolidować ze sobą. Przejdź do opcji ustawień gry i sprawdź, czy klawisze związane z ruchem postaci i celowaniem są odpowiednio skonfigurowane. Jeśli coś wygląda nie tak, spróbuj je zmienić na inne i zobacz, czy problem dalej występuje.

2. Zaktualizuj swoje sterowniki graficzne i systemowe
Czasem problemy z grami mogą wyniknąć z przestarzałych sterowników. Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej oraz najnowsze aktualizacje systemowe.

Gdyby problem nadal występował mimo powyższych sugestii, daj znać – postaramy się znaleźć inne rozwiązanie.

Pozdrawiam!
 
Back
Do góry