Problem z MW2

B

Beq321

Gość
Siema mam taki problem z MW2
Po zainstalowaniu battlefielda bad company 2 cos mi sie sypło w MW2 mianowicie kiedy wchodze do multi tnie sie jak cholera (singingle chodzi poprawnie ) ma ktoś pomysł co sie mogło stać ?? prosze o pomoc
 
probowałem z tim DirectX ale nic to nie dało :/ moze jakies inne pomysły ?? prosze o pomoc
 
Może chodzi o pliki rejestru MW II?
Czyścisz komputer regularnie?
Defragmentujesz dysk? (Wiem, że to nie ma wpływu na pojedyncze rzeczy tylko na ogół)
Może coś co nie zamula BF BCII zamula MW2? Można chyba wykluczyć skoro nic się nie działo przed zainstalowaniem BC II
Właściwie jest dość ciężko zdiagnozować taki problem. Może zreinstaluj obie gry? Jedyne co przychodzi mi do głowy poza plikami rejestru.
 
Zrob przywracanie systemu do pkt. przed zainstalownaiem BF2 , zainstaluj od nowa na innym dysku lub w Moje Dokumenty.
 
vvv napisał:
Zrob przywracanie systemu do pkt. przed zainstalownaiem BF2 , zainstaluj od nowa na innym dysku lub w Moje Dokumenty.

Jeśli zamierzasz korzystać z tak radykalnego sposobu, lepiej pozapisuj sobie na jakimś nośniku rzeczy, które niedawno robiłeś: czy to będzie prezentacja powerpoint, czy tekst z worda.
 
Hirutaro napisał:
Jeśli zamierzasz korzystać z tak radykalnego sposobu, lepiej pozapisuj sobie na jakimś nośniku rzeczy, które niedawno robiłeś: czy to będzie prezentacja powerpoint, czy tekst z worda.

Radykalny? Nie powiedziałbym, a wręcz przeciwnie - w wielu przypadkach to bardzo skuteczny sposób. Może i zazwyczaj używany jako ostateczność, ale pomaga.
 
To zależy do czego używasz komputera, co i jak często na nim robisz. Nikomu włos z głowy nie spadnie jeśli stracisz kilka savów. O skuteczności też można dyskutować. Chodzi o czynnik ludzki, jeśli kolega dokładnie nie pamięta kiedy się to zaczęło dziać, to korzystanie z przywracania jest jak rosyjska ruletka. Albo trafi albo nie ^^
 
Siema, mam nadzieję, że uda mi się pomóc. Twój problem może wynikać z kilku różnych przyczyn. Oto kilka propozycji, które mogą pomóc rozwiązać problem z MW2:

1. Aktualizacje i sterowniki:
Sprawdź, czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej. Często problemy z wydajnością mogą być spowodowane przez nieaktualne sterowniki. Warto również upewnić się, że masz najnowsze aktualizacje zarówno dla MW2, jak i Battlefield: Bad Company 2.

2. Konflikty oprogramowania:
Czasami instalacja nowego gry może powodować konflikty z już zainstalowanymi grami. Spróbuj uruchomić Steam w trybie administratora i zweryfikować integralność plików gry MW2. Aby to zrobić:
- Uruchom Steam.
- Przejdź do swojej biblioteki gier.
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na Modern Warfare 2 i wybierz "Właściwości".
- Przejdź do zakładki "Pliki lokalne" i kliknij "Sprawdź spójność plików gry".

3. Ustawienia gry:
Czasami zmiany w ustawieniach graficznych mogą pomóc. Spróbuj obniżyć ustawienia grafiki w MW2 i zobaczyć, czy to poprawia wydajność.

Daj znać, czy któraś z tych propozycji pomogła, czy potrzebujesz dalszej pomocy!
 
Back
Do góry