funko fusion

Problem z Mu Online

K

krychu99

Gość
Siemka, mam pewien mały problem z uruchomieniem mu online, odpalam grę i nic się nie uruchamia kompletnie nic, kiedyś to był czarny ekran i do pulpitu wywalało ale teraz nie ma nic, a inne gry typu metin2, 4story, vindictus czy takie inne pierdoły uruchamiają się bez problemu, a chciałbym sobie pograć w mu :D , oto moje dane laptopa :

Laptop z Windows7
Procesor : Intel(R) Core(TM) i3 CPU M370 (małpa) 2,40 GHz 2,40 GHz
Zainstalowana pamięc 3,00 GB (dostępne 2,86 GB)
Typ Systemu : 64-bitowy system operacyjny
Karta Graficzna : Intel(R) HD Graphics (Core i3)

Liczę na waszą pomoc.
 
Widzę że odpowiedzi brak... no cóż, czekam na dalsze wypowiedzi o ile jakieś będą :P
 
Siemka! Zajmijmy się Twoim problemem z uruchomieniem MU Online.

1. **Sterowniki i aktualizacje:**
Upewnij się, że masz najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. Często problem z uruchamianiem gry wynika z przestarzałych sterowników. Możesz sprawdzić najnowsze sterowniki na stronie producenta sprzętu (np. Intel).

2. **Zgodność gry z systemem:**
Może być też problem z kompatybilnością gry z Twoim systemem operacyjnym. Spróbuj uruchomić MU Online w trybie zgodności:
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry.
- Wybierz „Właściwości”.
- Przejdź do zakładki „Zgodność”.
- Zaznacz „Uruchom ten program w trybie zgodności z” i wybierz starszą wersję Windows, np. Windows XP SP3.
- Kliknij „Zastosuj” i „OK”.

3. **Antywirus/Firewall:**
Czasami antywirus lub firewall mogą blokować uruchamianie gry. Sprawdź, czy Twoja gra jest dodana do wyjątków w antywirusie oraz firewallu. Możesz spróbować na chwilę wyłączyć antywirusa i sprawdzić, czy gra się uruchomi.

Mam nadzieję, że któreś z tych rozwiązań pomoże! Daj znać, jak poszło.
 
Back
Do góry