funko fusion

Problem Problem z LOD w grach

  • Thread starter Thread starter MrozuuX
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

MrozuuX

Gość
Witam, od jakiegoś czasu zauważyłem, że mam problem z LOD-em w grach, a mianowicie obiekty i tekstury itp. renderują sie dopiero gdy jestem blisko nich. Ciężko jest to opisać ale nagrałem filmiki z dwóch gier linki podam poniżej. Na nagraniu z GTA V widać na nagraniu że na trawie po lewej pokazują się takie paski a nikt z moich znajomych ich nie ma i ogólnie dużo rzeczy też tam renderuje sie dopiero z bliska ale tego akurat nie nagrałem. Podobnie jest w AC II tam jest to bardzo dobrze widoczne. Nie wiem w czym leży problem. Bardzo dziękują za jakąkolwiek pomoc. FILMIKI OGLĄDAJCIE W HD.
Mój komp:
- AMD Phenom II x4 B60
- 8GB RAM DDR2 2x4GB
- GTX 1050 Ti

FIlmiki:
- AC II
- GTA V
 
Nie widzę nigdzie problemu. To normalne w grach.
Ten efekt jest mniej widoczny zazwyczaj po ustawieniu jakości grafiki na wyższej.

Zdarza się też, że ten efekt jest bardziej widoczny na słabszych procesorach, takich jak twój.
Grafikę w obydwu grach mam ustawioną na maximum. Mój znajomy który posiada słabszy procesor nie doświadcza takich rzeczy w GTA V
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mój znajomy który posiada słabszy procesor nie doświadcza takich rzeczy
Jaki dokładniej procesor?
W AC 2 tego typu problemy są znane (z optymalizacją ta seria zawsze była na bakier), a w GTA V również nie dostrzegam problemu. Jeśli znikająca trawa ci przeszkadza, pokombinuj z ustawieniami zaawansowanymi, albo zresetuj ustawienia grafiki na domyślne w panelu NVidii.
Nic więcej nie zrobisz. To normalne zjawisko.
 
Back
Do góry