funko fusion

Problem z instalacją gry Men of war Wietnam

S

staszkoPL

Gość
Jak w temacie- instaluję grę, ale jak kończy się instalować, to wyświetla mi komunikat "błąd transferu składnika składnik: DefaultFeature
grupa pliku: en Błąd: Nie można odnaleźć określonego pliku.". Byłbym wdzięczny za pomoc.
 
staszkoPL to jest oryginalna gra czy nie ?
Bo jeśli nie to nikt nie ma zamiaru ci pomagać :)
 
Zrozumiałem, że masz problem z instalacją gry, a konkretne zgłoszenie błędu dotyczy nieodnalezionego składnika. Poniżej znajdziesz kilka kroków, które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu:

1. **Sprawdzenie nośnika instalacyjnego**:
- Upewnij się, że nośnik instalacyjny, z którego instalujesz grę, jest w dobrym stanie. Może to być płyta CD/DVD lub obraz ISO. Spróbuj przeszukać nośnik pod kątem fizycznych uszkodzeń lub skopiować pliki instalacji na dysk twardy i stamtąd przeprowadzić instalację.

2. **Kontrola ścieżki instalacji**:
- Sprawdź, czy ścieżka, do której chcesz zainstalować grę, nie zawiera polskich znaków, spacji lub znaków specjalnych. Najlepiej, jeśli będzie znajdować się na tej samej partycji co system operacyjny, np. C:\Gry\NazwaGry.

3. **Uruchomienie instalatora jako administrator**:
- Uruchom instalator gry z uprawnieniami administratora. Kliknij prawym przyciskiem myszy na plik instalacyjny i wybierz opcję "Uruchom jako administrator".

Mam nadzieję, że te kroki pomogą rozwiązać Twój problem. Jeśli mimo wszystko napotkasz trudności, sugeruję sprawdzenie strony producenta gry lub skontaktowanie się z ich pomocą techniczną.
 
Back
Do góry