funko fusion

Problem z Guitar Hero World Tour

  • Thread starter Thread starter rogalx
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
R

rogalx

Gość
Po zainstalowaniu i odpaleniu gry bez kontrolerów wszystko działa ok ale kiedy już podłączę gitarę to w momencie kiedy uruchamiam grę wyskakuje komunikat "Program Guitar Hero World Tour przestał działać".
Wiem że nie tylko ja mam taki problem ale nawet wujek google nie dał mi rozwiązania tego problemu.
Z góry dziękuję za pomoc :D
 
Windows Vista
Intel Core 2 duo CPU T5800 2GHz
RAM 3GB
GeForce 9600M GT
DirectX 11
 
logos napisał:
a gra oryginalna ?
gra nie jest oryginalna z tego powodu że kiedy nie mogłem uruchomić gry z płyty postanowiłem ją ściągnąć i jest ten sam problem.
battle napisał:
spróbuj wyłączyć Urządzenie nadawczo-odbiorcze podczerwieni Microsoft eHome w menadżerze urządzeń
tego też już próbowałem i nic.
 
Hej!

Rozumiem, że masz problem z uruchamianiem "Guitar Hero World Tour" po podłączeniu gitary. Istnieje kilka potencjalnych rozwiązań tego problemu, które możesz wypróbować.

1. Zaktualizuj sterowniki USB: Sprawdź, czy sterowniki USB na Twoim komputerze są aktualne. Czasami starsze sterowniki mogą powodować problemy z urządzeniami podłączanymi przez USB, takimi jak gitara.

2. Sprawdź zgodność sprzętu: Upewnij się, że gitara, którą podłączasz, jest zgodna z wersją gry, którą posiadasz. Niektóre modele gitar mogą działać tylko z określonymi wersjami gry.

3. Wypróbuj inne porty USB: Podłącz gitarę do innego portu USB. Może jeden z portów na Twoim komputerze nie działa poprawnie lub nie jest wystarczająco zasilany, co może powodować problemy z działaniem gry.

Mam nadzieję, że któreś z tych rozwiązań pomoże Ci cieszyć się grą bez problemów! Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, daj znać!

Pozdrowienia!
 
Back
Do góry