funko fusion

Akcja Problem z GTA V na Windows 8

S

SeKariM

Gość
Witam,mam taki problem iż nie działa mi GTA V na PC.
Mój sprzęt:
-intel core i5-4590
-GeForce GTX 650
-4GB RAM'u

Wczoraj(w środę) miałem jeszcze Windows 7 i działało bez większych problemów,nie lagowało itd. Dzisiaj postanowiłem zainstalować Windows 8.1(świeżo kupiony)i wyskakuje mi błąd:
"Ta aplikacja nie będzie działać na twoim komputerze.
Aby znaleźć wersję dla tego komputera skontaktuj się z wydawcą."
Problem polega na tym, że mam przed-premierówkę.
Zainstalowałem sterowniki do Karty i procesora(wydaje mi się, że poprawne ale nie dałbym sobie głowy uciąć.)
Wie ktoś może co zrobić?
Proszę o szybką odpowiedź :<
 
Prawda jest taka że win 8 to guwno ;) otwiera milion niepotrzebnych procesów które tylko opóźniają komputer ;) z tego co wiem to gta 5 da się zainstalować tylko na 1 komputerze :/ po zmianie systemu gra widzi inny komputer . Ale pogrzebał bym jeszcze w sterownikach ;)
 
"Aaa okej czyli Ty pewnie używasz WIN95 bo jest najlepszy? "
Uważam że win 8 to porażka microsoftu i tyle . Sam używam 7 ...
 
Hej. Mam problem z zainstalowaniem GTA 5 na windowsie 7 64bit. W momencie gdy próbuję odpalić grę wyskakuje błąd o niezgodności z systemem. Z tego co wyczytałam właśnie na tym systemie gra powinna działać, nie mogę sobie poradzić.
 
Spróbuj to co inu napisała.
Pobierz wszystkie aktualizacje do tego Win8.
Jeżeli dalej nie będzie działać to możesz spróbować zainstalować znowu Win7 jak masz z czego.
I nie rozumiem czemu to, że masz edycję przed premierową jest problemem. :/

I tak z ciekawości - nie miałeś możliwości aktualizacji Win7 do Win10?
Sprawdź czy z tego Win8 możesz zaktualizować do Win10, jeżeli tak to radziłbym to zrobić. (nie wiem czy rozwiąże to problem działania GTA, ale i tak jest warto moim zdaniem.)

Ps. A gdy wyskakuje ten błąd masz tam jakiś kod / numer pokazany?
 
Tak mam już pokazuje jak to dokładnie wygląda sory za jakość ale z telefonu w tej chwili korzystam :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry