funko fusion

Problem z GTA IV.

  • Thread starter Thread starter cEZ
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
C

cEZ

Gość
Witam was ponownie. Mam pewien problem z GTA IV. Zainstalowałem sobie wszystkie patche od 0.99 do 1.0.7.0. Przy włączaniu guzik od monitora robi się pomarańczowy tak jak by był wygaszony i mi odlicza sekundy. Wyłączałem już Social Cluba próbowałem wielu programów i nic. PROSZĘ O POMOC.
 
Nvidia GeForce 9400GT
Intel Celeron 2.00GHZ(2cpu)
2GB
Wiem że PC słaby ale przedtem mi działał na wersji podstawowej. Ekran mi się jakby wyłącza ale wszystko co robię w grze słychać.
 
Moim zdaniem to karta graficzna nie wyrabia. Sprawdź sterowniki do karty, spróbuj magii i dociśnij kabel łączący monitor z kartą graficzną.
Pomimo, że karta graficzna powinna pociągnąć GTA4 to wydaje mi się, że właśnie ona najbardziej nawala, tłumaczyłoby to "gaśnięcie" monitora.
 
Magia nie zadziałała :]. Jutro spróbuję ze sterownikami. Dam znać jak coś.<br /><br />-- 12 lut 2012, 11:33 --<br /><br />Sterowniki nic nie dały :[. Podobno wielu ludzi ma ten problem.
 
Co oznacza odliczanie sekund? Miałem bardzo podobny problerm oze ten sam.
 
Ekran się jakby wygasza i odlicza mi od 20 w dół i potem czarny ekran, ale dźwięk jest
 
Typkowi nie wyrabiał zasilacz bo miał podłączone urzadzenie które pobierało mu za dużą ilośc mocy, mi zasiłka nie wyrabia także prawdopodbnie więc zapewne ten sam problem jest u Ciebie.

Ja sie zapatruje na nowy zasilacz. Też mam wyrób zasilaczopodobny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:/. Wiesz ja mogę dalej grać w GTA IV tylko na wersji 0.99 a wersja 1.0.7.0 była mi potrzebna do multiplayera. Więc chyba nic nie będzie z grania multi
 
Co nie zmienia faktu że masz dupny zasilacz i problem może Ci się powtarzać przy innych grach.
 
cEZ napisał:
Ekran się jakby wygasza i odlicza mi od 20 w dół i potem czarny ekran, ale dźwięk jest

Miałem podobny problem - po włączeniu jakiejś wymagającej gry ekran robił się czarny, następnie zmieniał na biały i od nowa (dźwięk oczywiście był). Wielokrotnie wcześniej wyskakiwał mi komunikat o tym, że mój komputer nie dostaje wystarczającej energii, więc prawdopodobnie wina leżała po stronie zasilacza zarówno u mnie jak i u ciebie.
 
Nie sprawdzałem na innych grach jak to może być.Jedyna gra która ma podobne wymagania do GTA do Mafia II w którą grałem i nie było problemów. Muszę się porozglądać za zasilaczem jakimś.
 
Cześć, rozumiem, że masz problem z uruchomieniem GTA IV po zainstalowaniu patchy. Spróbujmy kilku rozwiązań.

1. Sprawdź ustawienia graficzne:
- Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej.
- Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności z systemem Windows XP (SP3) lub Vista.

2. Ustawienia uruchamiania gry:
- Spróbuj uruchomić grę za pomocą pliku wykonawczego (.exe), a nie przez skrót. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pliku uruchamiającym GTA IV, wybierz "Właściwości", a następnie zakładkę "Zgodność".
- Zaznacz opcję "Uruchom ten program jako administrator".

3. Parameter dla uruchamiania gry:
- Możesz dodać ręcznie parametry uruchamiania. Kliknij prawym przyciskiem myszy na skrót do gry, wybierz "Właściwości", a następnie zakładkę "Skrót". W polu "Element docelowy" dodaj na końcu (po spacji) jeden z poniższych parametrów:
- -windowed (uruchamia grę w okienku)
- -nomemrestrict (lika ograniczeń pamięci)
- -norestrictions (usuwa ograniczenia ustawień graficznych).

Mam nadzieję, że któreś z tych rozwiązań pomoże. Daj znać, czy się udało!
 
Back
Do góry