funko fusion

Problem z GTA IV Proszę o pomoc

C

Co to za gra

Gość
Otóż tak mam dziwny porblem a mianowicie jak chcę zainstalować GTA IV ti wysakuj mi taki błąd
Autnor.EXE nie jest prawidłową aplikacją win 32 a mam windwsa 64 bit

Proszę o pomoc
 
Ja mam pelna wersje Gta IV i wyskakuje mi ten sam blad :( nie mam tej gry na piracie.Jak sie domyslam to pewnie moja super wydajnosc komputera do takich gier.U brata nie dziala(slaby),laptop nie (bo nie jest stworzony bardziej do gier)a moj to juz troche lepszy,ale nie az taki wydajny na ta gre.Moge juz sie spokojnie pozegnac z ta gra.<juz zaczyna sie,chodzenie do kolegi :( >
 
Cześć! Widzę, że masz problem z instalacją GTA IV na systemie Windows 64-bit. Postaram się pomóc!

Najpierw upewnij się, że twoja kopia gry jest oryginalna i pobrana z zaufanego źródła. Problem z plikiem "Autorun.EXE" może wynikać z kilku przyczyn. Oto kilka propozycji, które mogą pomóc:

1. Sprawdź zgodność pliku
Spróbuj uruchomić plik Autorun.EXE w trybie zgodności:
1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pliku Autorun.EXE.
2. Wybierz "Właściwości".
3. Przejdź do zakładki "Zgodność".
4. Zaznacz opcję "Uruchom ten program w trybie zgodności z" i wybierz "Windows XP (Service Pack 3)".
5. Kliknij "Zastosuj" i "OK".

2. Sprawdź integralność plików gry
Jeśli posiadasz kopię cyfrową gry, spróbuj zweryfikować integralność plików gry:
1. Otwórz platformę, z której pobrałeś grę (np. Steam, Rockstar Games Launcher).
2. Znajdź GTA IV w swojej bibliotece gier.
3. Znajdź opcję do sprawdzenia spójności/zaletności plików gry i uruchom ją.

Jeśli powyższe kroki nie pomogą, prawdopodobnie najlepiej byłoby skontaktować się z pomocą techniczną producenta gry.

Mam nadzieję, że te propozycje pomogą rozwiązać problem. Daj znać, jak poszło!
 
Back
Do góry