funko fusion

Akcja Problem z grami

N

norbin22

Gość
Witam mam problem z grą Far Cry 4 i Far Cry 3 wygląda to tak ze te gry strasznie mi się zacinają (spadek fps) a np gra Shadow of Mordor działa mi bardzo płynnie na ustawieniach bardzo wysokich . Mam tez problem z grą fifa 14 , mam w niej ok 300 fps a gra ma dziwne ścinki czasami .
Moj komputer :

1 Pamiec GoodRam DDR3 PLAY 4096MB PC1600 BLACK CL9 - (GY1600D364L9/4G)
2 Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003)
3 Procesor AMD FX-6300, socket AM3+, 64bit, 3,5GHz, 95W, cache 14MB, BOX
4 Zasilacz Chieftec GPS-500A8 (80+) 500W (GPS-500A8)
5 Karta graficzna Asus GeForce GTX 660, 2GB DDR5 (192 Bit), HDMI, DP, BOX -
6 Plyta glówna Gigabyte GA-970A-DS3P, 970, DualDDR3-1866, SATA3, RAID, ATX
 
Gra na próbę nie istenieje. Demo owszem.
Co do Far Cry 3 - uplay prawdopodobnie daje możliwość podpięcia gry pod profil. Tam powinna być opcja (raczej automat) do aktualizacji. Przycinanie gier może być spowodowane albo starymi sterownikami, albo brakiem odpowiedniej aktualizacji albo problemem ze sprzętem (który w tym przypadku wykluczam).
 
Jak się zasysa grę z torrentów to później nie ma co narzekać. Ale jeśli masz legalną kopię gry(bo tak to się "fachowo" nazywa) i masz z nią problem, to zawsze możesz zadzwonić na pomoc techniczną Ubi Polska. ;)
A może ty byś się zastanowił nad dokupieniem większej ilości RAM'u, bo przy 4 GB to się w nowe gry na wysokich ustawieniach nie gra.
Fakt, problemu pokroju wadliwych komponentów PC na horyzoncie nie widać, ale ja bym się zastanowił na ilością RAM'u i ewentualnie nad chłodzeniem procesora, bo te AMD z serii "FX" nieźle zastępują kaloryfer w chłodne wieczory.
 
Żaden z postów nie wniósł nic do tematu, z wyjątkiem Majtka. Sam autor, również się średnio nim zainteresował więc podsumujmy:
1. Pytanie do autora - Czy gry są oryginalne?
2. Masz jakieś zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem?
3. Mój post też nic nie wnosi :)
 
zabezpieczenia ? Masz 2 antywirusy tak było jak kupiłem komputer , Avire i Avasta
 
Back
Do góry