Problem z grami

Problem z grami
B

bidzis

Gość
Witam, chciałbym się dowiedzieć co może być przyczyną problemu z niektórymi grami lub programami na komputerze, instaluje je normalnie na początku śmigają, po kilku dniach po prostu nie da się ich włączy. Odpalam je i tylko pojawia się klepsydra i znika i nic :) Proszę o pomoc. Dziękuję
 
Pirtat...Pirat!
No dobra więc tak Crack/Albo nowy patch do gry wyszedł i musisz pobrać :P
 
uSeTo napisał:
Pirtat...Pirat!
No dobra więc tak Crack/Albo nowy patch do gry wyszedł i musisz pobrać :P

Akurat tu się trochę mylisz :P Bo COD MW3 mam oryginalne na steamie i tez mi sie tak dzieje :D W sumie z codem najczesciej, i musze wchodzic w wlasciwosci i tam pobrac dodatkowe pliki i tak musze robic kazdym razem bo mi sie nie chce wlaczyc...<br /><br />-- 12 cze 2012, 16:28 --<br /><br />
battle napisał:
a jak otwierasz jako administrator?

Tak, nic nie daje :p
 
uSeTo napisał:
W sumie z codem najczesciej, i musze wchodzic w wlasciwosci i tam pobrac dodatkowe pliki i tak musze robic kazdym razem bo mi sie nie chce wlaczyc...


Masz odpowiedź :p

no wlasnie mam odpowiedz... tylko ze to juz staje sie nudne, co chwile musze tak robic a to zajmuje z 5 minut, wiem ze tak wydaje sie malo ale gdy sie to robi po raz 1000 to juz w***a... a inni nie maja tego problemu :D

e e e eee troche kultury -.- /battle
 
Witam!

Rozumiem, że masz problem z uruchamianiem niektórych gier lub programów na swoim komputerze. Na początku działają normalnie, ale po kilku dniach przestają się uruchamiać. Poniżej znajdziesz kilka możliwych przyczyn oraz propozycje rozwiązania.

1. Aktualizacje systemowe i sterowników: Czasami aktualizacje systemu operacyjnego lub sterowników mogą powodować problemy z kompatybilnością.
- Sprawdź, czy masz najnowsze aktualizacje systemu Windows.
- Zaktualizuj sterowniki karty graficznej oraz pozostałych ważnych komponentów.

2. Problemy z oprogramowaniem zabezpieczającym: Niektóre programy antywirusowe lub zapory sieciowe mogą blokować uruchamianie aplikacji.
- Tymczasowo wyłącz program antywirusowy i spróbuj uruchomić grę lub program.
- Dodaj grę lub program do wyjątków w ustawieniach antywirusa.

3. Problemy z plikami gry lub programu: Pliki mogą ulec uszkodzeniu, co może prowadzić do problemów z uruchamianiem.
- Spróbuj odinstalować i ponownie zainstalować grę lub program.
- Sprawdź integralność plików gry, jeśli korzystasz z platformy takiej jak Steam.

Mam nadzieję, że te propozycje pomogą Ci rozwiązać problem. Daj znać, jeśli potrzebujesz dalszej pomocy!

Pozdrawiam!
 
Back
Do góry