funko fusion

problem z grami

  • Thread starter Thread starter 2fast4youPL
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
2

2fast4youPL

Gość
Więc mam taki problem. Gram w gierkę np. tf2, cs, l4d2 lub inne multi w każdej mam ten sam problem. Gram i w pewnym momencie zacina się gra, ale jak wyjdę z serwera to wszystko gra. To występuje na każdym serwie. Dodam jeszcze że gry kupiłem na steam. robi się tak miej więcej co 10min. postanowiłem wreszcie poszukać rozwiązania w necie bo nikt nie potrafi mi pomóc. Ten problem męczy mnie ok. 3lat.
z góry dziękuje za pomoc :)

PS.
'to jest mój pierwszy wpis. dopiero się zarejestrowałem wiec przepraszam jak zrobiłem coś nie tak :)
 
To się nazywa "lag". Najpewniej masz za wolny internet na multiplayerowe gierki.
 
Twój net pewnie gubi pakiety. Wykonaj to co niżej.

Cahir napisał:
włącz wiersz poleceń (uruchom -> cmd), wpisz "ping -t http://www.wp.pl" bez "" oczywiście. Po paru minutach naduś ctrl + C i zrób screena i wrzuć na hosting. Im dłużej bada tym lepiej ocenić łącze.
 
Cześć! Dobrze, że zgłosiłeś swój problem. Z tego, co opisujesz, wygląda na to, że problem może być wieloaspektowy. Oto kilka potencjalnych przyczyn i możliwości ich rozwiązania:

1. **Problemy z połączeniem internetowym**:
- Sprawdź stabilność swojego łącza internetowego. Możesz to zrobić za pomocą testów prędkości, np. na stronie speedtest.net.
- Upewnij się, że żadne inne urządzenia w Twojej sieci nie obciążają łącza, np. poprzez pobieranie dużych plików.
- Spróbuj zrestartować router i sprawdzić, czy problem dalej występuje.

2. **Problemy z konfiguracją sieci**:
- Zaktualizuj sterowniki karty sieciowej do najnowszej wersji dostępnej na stronie producenta karty lub producenta płyty głównej.
- Jeśli korzystasz z Wi-Fi, sprawdź, czy masz możliwość przetestowania działania gier przy bezpośrednim podłączeniu komputera do routera za pomocą kabla Ethernetowego.

3. **Problemy z oprogramowaniem lub systemem**:
- Upewnij się, że masz najnowsze aktualizacje systemu operacyjnego.
- Zaktualizuj gry do najnowszej wersji poprzez Steam.
- Sprawdź, czy inne programy działające w tle nie obciążają zbytnio systemu. Możesz to zrobić, otwierając Menedżer Zadań i sprawdzając zużycie zasobów.

4. **Problemy sprzętowe**:
- Sprawdź temperatury podzespołów komputera, zwłaszcza procesora i karty graficznej, aby upewnić się, że nie przegrzewają się podczas grania.
- Upewnij się, że komputer spełnia minimalne wymagania sprzętowe dla gier, które uruchamiasz.

Spróbuj przeprowadzić powyższe kroki i zobacz, czy któryś z nich pomoże rozwiązać problem. Jeśli nie, podaj więcej szczegółów, np. specyfikację komputera, dokładne komunikaty o błędach (jeśli się pojawiają), a także jakie dokładnie kroki już próbowałeś podjąć. To pomoże lepiej zrozumieć problem i udzielić bardziej precyzyjnej pomocy.

Pozdrawiam i powodzenia w rozwiązaniu problemu!
 
Back
Do góry