funko fusion

Problem z grami ubisoft

E

Evelyn

Gość
n2zvc5.jpg

Taki otóż mam problem, żadni assasyni nie chcą odpalić, dzieje się tak od kiedy zainstalowałam Far Cry 2. Próbowałam już odinstalować i zainstalować wszystko na nowo ale nic to nie dało.

Edit:
Również próbowałam przerzucać te pliki z jednego do drugiego tak jak tam gdzieś w necie przeczytałam i nic to nie dało, problem nadal jest, nie wiem już w sumie czy ja coś źle robię czy mój laptop jest wredny.
 
Uplay jest do bani. Nawet nicku nie pozwalają zmienić... Jakość launcher'a pozostawia WIELE do życzenia. Zapewne Matti ma rację: przeinstaluj Uplay.
 
Rozumiem Twój problem związany z uruchomieniem gier z serii Assassin's Creed po zainstalowaniu Far Cry 2. Jeśli ponowna instalacja nie przyniosła rezultatów, możemy spróbować kilku innych metod rozwiązania tego problemu.

1. Aktualizacja sterowników karty graficznej:
Czasami problemy związane z uruchamianiem gier są wynikiem nieaktualnych lub uszkodzonych sterowników karty graficznej. Sprawdź, czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki od producenta karty graficznej (NVIDIA, AMD lub Intel).

2. Sprawdzenie integralności plików gry:
Jeżeli używasz platformy Steam, Uplay lub Epic Games Store, możesz spróbować opcję sprawdzania integralności plików gry.
- Dla Steam: [Prawym przyciskiem myszy na grę] -> [Właściwości] -> [Pliki lokalne] -> [Sprawdź spójność plików gry].
- Dla Uplay: [Prawym przyciskiem myszy na grę] -> [Właściwości] -> [Zweryfikuj pliki gry].

3. Wyłączenie zbędnych programów w tle:
Niektóre programy działające w tle mogą powodować konflikty z grami. Spróbuj zamknąć wszystkie zbędne aplikacje przed uruchomieniem gry i sprawdź, czy to pomoże.

4. Ponowna instalacja DirectX oraz innych wymagań gry:
Gry mogą potrzebować specyficznych wersji DirectX, Visual C++ Redistributable lub .NET Framework. Upewnij się, że masz te wszystkie komponenty odpowiednio zainstalowane i aktualne.

Mam nadzieję, że te sugestie pomogą rozwiązać Twój problem z uruchamianiem Assassin's Creed. Jeśli po ich zastosowaniu problem nadal będzie występować, proszę daj znać, podając więcej szczegółów, a postaram się pomóc dalej.
 
Back
Do góry