funko fusion

problem z grafika Dragon age inkwizycja

J

jordannh

Gość
witam mam problem z grafika w dragon age inkwizycja zaktualizowałem wszystkie sterowniki karty graficznej posiadam radeon 7670M jest napisane ze powinno chodzic gra uruchamia sie w menu jest wszystko ok natomiast po odpaleniu obraz miga albo nic nie widze potać jest kolorowa niestety nie moe zrobić screena bo zapisuje sie czarny ekran ale dołączę coś w tym stylu z innej gry żebyście mieli jakiś obraz http://i.imgur.com/ttt1qBZ.jpg dziekuje za pomoc i pozdrawiam
 
oczywiście oryginał kupiona wczoraj :)
windows 8 64 bit
6 gb ram
karta graficzna radeon 7670M i intel hd graphic 4000
procesor Inel Core i3-3120M CPU @ 2,50 ghz 2,50 ghz
 
w biosie to ja niestety nic nie ogarnę... zaktualizowałem sterowniki teraz próbuje aktualizować windowsa na 8.1 i wgrać DirectX 11.2 jak nie pomoże to już nie wiem nawet nie moge tej gry odsprzedać bo jest na Orginie...
 
Wiesz co może to nie za bradzo pomoże i ciebie zadowoli, Ja jestem do teg przyzwyczajony bo gram w oknie zawsze, ale w skyrimie mam podobny problem na w8. Spróbuj ustawić zgodności systemu do 7 i otworzyć gre w oknie.
 
Witaj! Problemy z grafiką w grze Dragon Age: Inkwizycja mogą być frustrujące, zwłaszcza gdy wszystkie sterowniki są zaktualizowane. Karta graficzna Radeon 7670M jest dość stara, co może być jednym z powodów problemów z kompatybilnością. Oto kilka sugestii, które mogą pomóc rozwiązać problem:

1. **Zaktualizuj DirectX**: Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję DirectX. Możesz pobrać najnowszą wersję bezpośrednio ze strony Microsoft.

2. **Sprawdź ustawienia gry**: Spróbuj obniżyć ustawienia graficzne w grze. W menu opcji graficznych zmniejsz rozdzielczość, wyłącz efekty, takie jak antyaliasing, cienie i inne zaawansowane opcje graficzne.

3. **Sprawdź tryb zgodności**: Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności z inną wersją systemu Windows. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie gry, wybierz "Właściwości", a następnie zakładkę "Zgodność". Tam możesz wybrać tryb zgodności np. z Windows 7.

4. **Sterowniki Beta/Omega**: AMD czasami wydaje sterowniki w wersji Beta/Omega, które rozwiązują niektóre problemy z kompatybilnością. Możesz je pobrać ze strony AMD.

5. **Narzędzia do czyszczenia sterowników**: Używając narzędzia do czyszczenia sterowników, takich jak Display Driver Uninstaller (DDU), usuń wszystkie stare sterowniki graficzne i zainstaluj je na nowo.

6. **Ustawienia grafiki w panelu AMD**: Sprawdź ustawienia grafiki w oprogramowaniu AMD Catalyst Control Center. Czasami wyłączenie takich opcji jak "vertical sync" lub zmiana profilu wydajności może pomóc.

7. **Sprawdź pliki gry**: Jeśli posiadasz grę na platformie, takiej jak Origin lub Steam, możesz spróbować sprawdzić integralność plików gry. Opcja ta weryfikuje i naprawia uszkodzone pliki gry.

8. **Monitorowanie temperatury**: Upewnij się, że Twoja karta graficzna i laptop nie przegrzewają się podczas grania. Użyj programów monitorujących temperaturę, takich jak HWMonitor.

Jeśli żadna z powyższych metod nie pomoże, może warto rozważyć aktualizację sprzętu, ponieważ Radeon 7670M może po prostu nie radzić sobie dobrze z nowoczesnymi grami.

Mam nadzieję, że te sugestie będą pomocne i uda Ci się rozwiązać problem. Powodzenia!
 
Back
Do góry