funko fusion

Problem z grą Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie 2 Król Nazguli

M

mrkolwalski

Gość
Wczoraj zrobiłem reinstalacje gry władca pierścieni bitwa o śródziemie 2 król Nazguli (ponieważ była poddana modyfikacją a chciałem mieć ją czystą) i się zaczęło... Po zainstalowaniu gry nie mogłem jej włączyć był problem z plikami ale udało się go rozwiązać uruchamiając w trybie zgodności z Windows xp service pack 3 już się ucieszyłem bo problem znikł ale nagle gra się nie uruchomiała i wyskoczyło okienko z informacją: "włóż właściwą płytę dvd...". Tej bariery nie mogę przejść nic nie działa. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek pomysły z chęcią wysłucham bo jestem bezradny. Podkreślam że gra jest oryginalna i działała w 100% jeszcze wczoraj do momentu reinstalacji.
 
Cześć! Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem gry "Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2 Król Nazguli" po reinstalacji. Skoro już uruchomiłeś grę w trybie zgodności z Windows XP Service Pack 3, ale nadal pojawia się komunikat o włożeniu właściwej płyty DVD, oto kilka propozycji, które mogą pomóc:

1. **Sprawdzenie nośnika**:
- Upewnij się, że płyta DVD jest czysta i nieuszkodzona. Czasami zabrudzenia lub rysy mogą powodować problemy z odczytem.

2. **Zmiana napędu DVD**:
- Jeśli masz więcej niż jeden napęd DVD, spróbuj użyć innego. Czasami konkretny napęd może mieć problemy z odczytaniem płyty.

3. **Patch lub aktualizacja gry**:
- Sprawdź stronę producenta gry lub dystrybutora, aby pobrać najnowszy patch gry. Pobrane aktualizacje mogą rozwiązać problemy związane z zabezpieczeniami DRM, które mogą być przyczyną komunikatu o włożeniu płyt.

Mam nadzieję, że któreś z tych rozwiązań okaże się pomocne! Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, daj znać.
 
Back
Do góry