funko fusion

Problem z grą w steam

A

Acheron

Gość
Witam.
Mam bardzo dziwny i denerwujący problem.
Kupiłem na steamie grę Beast of Prey. Pobrałem ją i zainstalowałem.
Gra jednak nie chce się włączyć.Mam jeszcze 7 innych gier które chodzą bez problemu.
Po włączeniu gry leci muzyka w tle i pokazuje się to:
http://pics.tinypic.pl/i/00597/vg86zwsqbrjn.png
Czekam z minutę i pokazuje się to:
http://pics.tinypic.pl/i/00597/v4o3wknqgyvp.png

Potem już nic nie mogę zrobić.Nic nie działa.Nic nie mogę wpisać ani kliknąć na przyciski.W Menadżerze zadań pisze że "brak odpowiedzi". W nim również muszę wyłączyć grę.
Sprawdzałem spójność plików na steamie i nic nie wykazuje.
To samo ze zgodnością systemów.Ustawiłem win xp,7,8.Nic nie dało.
Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie .Nic nie pomogło.
Pisałem do twórcy gry.Nie odpisuje.
Nie mam pomysłów co robić.Nigdy nie miałem takiego przypadku.
Może ktoś miał podobny albo taki sam problem to proszę o pomoc?

Parametry mojego komputera:
windows 8.1 64 bit
procesor i7-4702MQ 2.20 GHz
ram 8 gb
GeForce GT 745M 2gb
 
To już sprawdzałem na samym początku.Wszystko jest ok.
Może to przez system windows 8.1?
 
Wiem o tym.Gram w Rust Experimental i też ta gra jest w fazie beta.
Jednak ludzie grają w Beast of Prey.
Aby grać w tą grę potrzebny jest directx 9.0c.Ja mam Directx 11.
Niestety tego pierwszego nie da się zainstalować na windows 8.
Czy da się zainstalować?
 
Witaj!

Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem gry Beast of Prey na swoim komputerze. Skoro masz już za sobą kilka kroków diagnostycznych, spróbujmy kilku innych możliwych rozwiązań:

**1. Zaktualizuj sterowniki karty graficznej:**
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej NVIDIA GeForce GT 745M. Możesz pobrać je bezpośrednio ze strony producenta NVIDIA.

**2. Sprawdź uprawnienia administratora:**
Spróbuj uruchomić Steam oraz grę Beast of Prey jako administrator. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę programu, wybierz "Uruchom jako administrator" i zobacz, czy to rozwiązuje problem.

**3. Wyłącz programy w tle:**
Niektóre programy działające w tle mogą powodować konflikty. Spróbuj wyłączyć antywirusa, zaporę sieciową oraz inne aplikacje, które mogą działać w tle. Można to zrobić poprzez Menedżer zadań lub narzędzie "msconfig" w Windows.

**4. Zainstaluj wszystkie niezbędne komponenty:**
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze wersje DirectX, Visual C++ Redistributable oraz .NET Framework. Te komponenty często są wymagane do poprawnego działania gier.

**5. Spróbuj trybu okienkowego:**
Jeżeli gra uruchamia się w trybie pełnoekranowym, spróbuj zmienić ustawienia konfiguracyjne gry (jeśli jest to możliwe) na uruchomienie w trybie okienkowym. Czasami pomaga to w obejściu problemów z wyświetlaniem.

Jeśli żadna z tych metod nie pomoże, jesteś w stanie spróbować skontaktować się ponownie z obsługą klienta Steam lub odwiedzić forum społeczności gry na Steam, gdzie inni gracze mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i rozwiązaniami.

Mam nadzieję, że któreś z tych rozwiązań okaże się pomocne!
 
Back
Do góry