Problem z grą south park- The stick of truth

  • Thread starter Thread starter ja192
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
J

ja192

Gość
Witam
Mam problem z grą south park- The stick of truth. Gdy odpalam grę wszystko idzie jak należy dopiero gdy ma się wyświetlić menu to jest jedynie czarny ekran (muzykę słychać i dźwięki z gry) gra jakby działała lecz bez obrazu. Po chwili program się sam zamyka.
Proszę o pomoc!
 
Amd athlon II P360 Dual COre processor, 3gb ram,Amd M880G with Ati Mobility radeon HD 4250
Sterowniki mam najnowsze!
 
Witaj!
Rozumiem, że masz problem z grą **South Park: The Stick of Truth**, gdzie zamiast menu widzisz czarny ekran. Postaram się pomóc. Oto kilka rzeczy, które możesz spróbować, aby rozwiązać ten problem:

1. Zaktualizuj sterowniki karty graficznej:
- Sprawdź, czy masz najnowsze sterowniki swojej karty graficznej. Możesz je pobrać ze strony producenta karty, np. NVIDIA lub AMD.
- Zainstalowanie najnowszych sterowników może pomóc rozwiązać problemy graficzne.

2. Uruchom grę jako administrator:
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie gry i wybierz "Uruchom jako administrator".
- Czasami brak uprawnień administratora może powodować problemy z uruchomieniem gry.

3. Zmień ustawienia graficzne w grze:
- Jeśli masz możliwość, spróbuj uruchomić grę w trybie okienkowym. Możesz to zrobić, zmieniając ustawienia graficzne w pliku konfiguracyjnym gry (czasami można go znaleźć w folderze z grą lub w folderze dokumentów użytkownika).
- Zmniejszenie rozdzielczości lub wyłączenie niektórych opcji graficznych może pomóc.

Spróbuj powyższych kroków i sprawdź, czy problem został rozwiązany. Daj znać, jeśli potrzebujesz dalszej pomocy!
 
Back
Do góry