funko fusion

Problem z grą Singularity z biedronki

  • Thread starter Thread starter kamilex5284
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

kamilex5284

Gość
Witam
Zakupiłem dzis w biedronce gre Singularity i mam problem z instalacja. Gdy wloze plyte wyskakuje mi to okienko z instalacją http://www6.zippyshare.com/v/99382166/file.html .
Klikam instaluj i od razu pojawia sie okienko zamknij http://www56.zippyshare.com/v/6708207/file.html Skopiowałem gre na dysk, instalowałem direct i nic, nie wiem co sie dzieje jest to juz druga gra która nie dziala i zachowuje sie w ten sam sposob. Praktycznie nie gram w żadne gry. Chciałem wykorzystać chwile wolnego czasu a tu takie rozczarowanie :/. Prosze o pomoc
dane windows 7, amd athlon II P340 Dual Core procesor 2,2Ghz, 32 bit, karta graf ATI radeon HD 5470
 
skoro inna gra też nie działa to nie jest wina egzemplarza tylko prawdopodobnie Twoich sterowników. Pobierz jeszcze raz aktualne sterowniki DirectX oczywiście, że strony Microsoft. Druga gra to jaki tytuł? Możesz też spróbować zainstalować poprawkę do systemu operacyjnego.

Mieszk0PL, Twój post nie wnosi nic do temat, nie spamuj bez sensu bo przy następnej okazji wyrwiesz ostrzeżenie.
 
Witam,

Rozumiem, że masz problem z instalacją gry Singularity. Przeanalizowałem Twoje dane i mam kilka propozycji, które mogą pomóc:

1. **Sprawdzenie zgodności gry z systemem**:
- Upewnij się, że gra jest kompatybilna z Twoją wersją Windows 7 oraz że spełnia minimalne wymagania sprzętowe. Możesz to sprawdzić na stronie producenta gry.

2. **Aktualizacja sterowników**:
- Zaktualizuj sterowniki karty graficznej (ATI Radeon HD 5470) oraz inne sterowniki systemowe. To często rozwiązuje problemy z instalacją i działaniem gier.
- Sterowniki możesz znaleźć na stronie producenta kart graficznych lub użyć oprogramowania dedykowanego do aktualizacji sterowników.

3. **Uruchomienie instalatora jako administrator**:
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na pliku instalacyjnym gry znajdującym się na płycie lub na dysku, a następnie wybierz opcję "Uruchom jako administrator". To może pomóc w przypadku problemów z uprawnieniami użytkownika.

4. **Wyłączenie programów antywirusowych i zapory**:
- Tymczasowo wyłącz oprogramowanie antywirusowe oraz zaporę systemową. Czasami programy zabezpieczające mogą blokować proces instalacji.

5. **Sprawdzenie dysku i plików gry**:
- Upewnij się, że płyta z grą nie jest uszkodzona. Możesz spróbować zainstalować grę na innym komputerze, aby sprawdzić, czy problem występuje również tam.
- Jeśli problem jest z plikami na płycie, substytutem może być ściągnięcie gry z legalnego źródła i użycie klucza produktu do aktywacji.

Mam nadzieję, że jedno z tych rozwiązań pomoże w rozwiązaniu problemu z instalacją gry. Powodzenia i miłej gry! Jeśli nadal będziesz miał trudności, daj znać, postaram się pomóc dalej.

Pozdrawiam!
 
Back
Do góry