funko fusion

Problem Problem z grą Harry Potter i Książę Półkrwi

Mam problem. Otóż podczas uruchamiania gry pojawia się czarny ekran na jakieś 5s po czym wyskakuje komunikat "program przestał działać". Posiadam Windows 8 i próbowałem już zmieniać zgodność systemu. Posiadam również orginał gry
 
Cześć.
Gra którą wymieniłeś nie wspiera Windowsa 8 przez co masz taki problem.
Nie ma co się dziwić, gra jest z 2009 roku a większość gier z tamtej epoki nie jest aktualizowana. Dodatkowo powiem, że gierka działa tylko na windows xp/vista. Na następny raz radzę sprawdzać wymagania sprzętowe przez pobraniem gry.
 
Sprawdzałem jego wymagania sprzętowe i ma podobne.
Czysta loteria hahah. Przed wszystkim upewnij się że spełniasz wymagania co do podzespołów chociaż skoro inna część gry Ci działała to podejrzewam że wszystko cacy. Jeśli gra jest pod Windows 7 to nie pójdzie na 8. Gdyby miała chodzić na wszystkim to nie byłoby sensu wypisywanie wymaganego typu oprogramowania. Ewentualnie możesz poszukać jakiegoś patcha który umożliwi Ci uruchomienie gry na nowszym systemie. Ale wpisuj hasła po angielsku to prędzej coś znajdziesz niż gdybyś wpisywał po polsku.
 
Cześć! Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem gry na Windows 8. Wyskakuje czarny ekran, a potem komunikat "program przestał działać". Oto kilka propozycji, które mogą Ci pomóc rozwiązać ten problem:

1. Zaktualizuj sterowniki graficzne:
Czasami problemy z uruchamianiem gier mogą wynikać z przestarzałych sterowników karty graficznej. Odwiedź stronę producenta karty graficznej i pobierz najnowsze sterowniki.

2. Wyłącz programy działające w tle:
Inne programy działające w tle mogą powodować konflikty z grą. Spróbuj zamknąć wszystkie niepotrzebne programy przed uruchomieniem gry.

3. Sprawdź integralność plików gry:
Jeśli korzystasz z platformy do gier, takiej jak Steam, sprawdź czy istnieje opcja weryfikacji integralności plików gry. To może pomóc w naprawieniu ewentualnych uszkodzonych plików.

Jeśli te rozwiązania nie pomogą, daj mi znać, a spróbujemy innych metod. Powodzenia!
 
Back
Do góry