funko fusion

Problem z grą FIFA World.

L

Luukka

Gość
Witam.
Gra FIFA World po kilkunastu sekundach wyłącza się, tzn. pojawia się ekran startowy z Messim i po chwili znika. Gra działa, ale tylko i wyłącznie na stworzonym, nowym koncie użytkownika. W takim razie dlaczego nie mogę grać na własnym koncie - administratora? Poniżej załączam screeny z ustawieniami gry. Może ktoś pomoże rozwiązać zagadkę.

wb8bk3.jpg
2m68wtj.jpg


Dodam jeszcze, że nazwa mojego konta nie zawiera żadnych znaków specjalnych, a gra - tak jak widać na powyższych screenach - została ustawiona pod administratora.
 
Dezydery napisał:
W folderze moje Dokumenty poszukaj folderu Fifa world i usuń z tego plik settings.ini.

Niestety nie pomogło.
Chcę zaznaczyć również, że gra FIFA 15 działa bez żadnych problemów.
 
Nie wiem jak Ci pomóc bo dość śliska sprawa bo miałem właśnie podobną i u mnie pomogło właśnie takie najprostsze przeinstalowanie gry na nowo :D Jednak nie wiem co Ci poradzić zapewne masz oryginał to może się skonsultuj z pomocą techniczną i oni jakoś lepiej doradzą bo w końcu od czegoś są.
 
Witaj,
Rozumiem, że Twoja gra FIFA World wyłącza się po kilku sekundach na koncie administratora, natomiast działa poprawnie na nowo utworzonym koncie użytkownika. To może wskazywać na problem z uprawnieniami lub z ustawieniami specyficznymi dla Twojego konta. Oto kilka kroków, które mogą pomóc rozwiązać ten problem:

1. **Uruchom jako administrator:** Spróbuj uruchomić grę jako administrator. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry i wybierz opcję "Uruchom jako administrator".

2. **Sprawdź zgodność:** Upewnij się, że tryb zgodności jest ustawiony poprawnie. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry, wybierz "Właściwości", przejdź do zakładki "Zgodność" i zaznacz pole "Uruchom ten program w trybie zgodności z", wybierając odpowiednią wersję systemu Windows.

3. **Aktualizacja sterowników:** Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej oraz wszystkie aktualizacje systemu Windows.

4. **Resetowanie ustawień gry:** Możliwe jest, że jakieś ustawienia zapisane na Twoim koncie powodują problem. Spróbuj zresetować ustawienia gry do domyślnych.

5. **Usunięcie i ponowna instalacja gry:** Czasami ponowna instalacja gry może rozwiązać problemy z plikami, które mogły zostać uszkodzone.

6. **Sprawdź uprawnienia folderu z grą:** Upewnij się, że masz pełny dostęp do folderu, w którym jest zainstalowana gra. Kliknij prawym przyciskiem na folder, wybierz "Właściwości", przejdź do zakładki "Zabezpieczenia" i sprawdź, czy Twoje konto ma pełne uprawnienia.

Jeśli powyższe kroki nie rozwiążą problemu, można również spróbować skontaktować się z pomocą techniczną gry FIFA World. Będą oni mogli dostarczyć bardziej specyficznych informacji na temat błędów, które mogą występować.

Mam nadzieję, że te kroki okażą się pomocne i uda Ci się uruchomić grę na Twoim koncie administratora. Powodzenia!
 
Back
Do góry