funko fusion

Problem z grą Farming Simulator 2011

Z

ziolo09t

Gość
Witam, mam problem z grą Farming Simulator 2011. Gdy włączam grę wyskakuje mi błąd :Error: Could not init 3d system. Shader Model 2.0 is required... Please install the latest video drivers. Szukałam pomocy na forum ale żaden sposób nie pomaga. Już kiedyś grałam w tą grę z orginalnej płyty na tym laptopie, tylko wtedy miałam Win 7 32 bit. Teraz mam Win 10 64 bit a grę kupiłam nową na Steam. Sprawdzałam sterowniki wszędzie i pisze że są aktualne. Bardzo proszę o pomoc.
 
Karta Graficzna Mobile intel(R) 4 Series Express Chipset Family zrobiłam restart i zainstalowałam DX9 ale to nie pomogło

Łączę /Plajer

Specyfikacje? to znaczy?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
@ziolo09t używaj opcji 'edytuj'

Z tego co widzę to nie ma nawet sterowników graficznych pod Win10 ten Twój Mobile Intel® 4.

Specyfikacje czyli zazwyczaj najważniejszy hardware i os - to co jest w środku komputera.
 
Niestety podczas instalacji wyskoczył błąd : Program instalacyjny NVIDIA nie może kontynuować pracy
Ten sterownik graficzny nie mógł odnaleźć zgodnego sprzętu graficznego.
 
W takim razie wygląda na to, że jest więcej niż jeden model z tej samej serii. Bez tego GPU, które podałem.
Nie wiem co poradzić. Robiłaś restart, ale odinstalowałaś i ponownie zainstalowałaś grę?
Jak nie to spróbuj jeszcze to zrobić.
 
Witam,

Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem gry Farming Simulator 2011 na swoim systemie Windows 10 64-bit. Spróbujmy kilka rzeczy, które mogą pomóc rozwiązać ten problem.

Aktualizacja sterowników graficznych
Mimo że sterowniki wydają się aktualne, warto spróbować je zaktualizować ręcznie:
1. Wejdź na stronę producenta karty graficznej (np. NVIDIA, AMD, Intel).
2. Pobierz najnowszą wersję sterownika dla Twojego modelu karty graficznej.
3. Zainstaluj sterownik i zrestartuj komputer.

Uruchamianie w trybie zgodności
Starsze gry czasem mają problemy na nowszych systemach operacyjnych:
1. Kliknij prawym przyciskiem myszki na skrót do gry Farming Simulator 2011.
2. Wybierz "Właściwości".
3. Przejdź do zakładki "Zgodność".
4. Zaznacz "Uruchom ten program w trybie zgodności z" i wybierz "Windows 7".
5. Zaznacz "Uruchom ten program jako administrator".
6. Kliknij "Zastosuj", a następnie "OK".
7. Spróbuj uruchomić grę.

Mam nadzieję, że te kroki pomogą rozwiązać problem. Jeśli to nie zadziała, daj znać, a spróbujemy innych rozwiązań.
 
Back
Do góry