funko fusion

Problem z grą Dirty Bomb na Steam.

Witam, otóż mam taki problem z grą Dirty Bomb na steam. Włączam grę przez steama, w prawym dolnym rogu jest ikonka antycheata Dirty Bomb czyli NGS, potem pojawia się proces ShooterGame.exe czyli Dirty Bomb. Lecz po chwili gra się crashuje, nie pokazuje żadnego errora ani nic. Próbowałem wyłączyć antywira, próbowałem dawać do wyjątków firewalla, uruchamiałem steam jako administrator i nic. :(
 
Cześć! Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem gry Dirty Bomb. Przeanalizujmy kilka możliwych rozwiązań.

1. Sprawdzenie integralności plików gry:
- Wejdź do swojej biblioteki gier na Steam.
- Prawym przyciskiem myszy kliknij na Dirty Bomb i wybierz "Właściwości".
- Przejdź do zakładki "Pliki lokalne" i kliknij "Sprawdź spójność plików gry". Steam sprawdzi i ewentualnie naprawi uszkodzone pliki.

2. Zaktualizowanie sterowników karty graficznej:
- Upewnij się, że Twoje sterowniki są aktualne, pobierając najnowsze wersje z oficjalnej strony producenta karty graficznej (NVIDIA, AMD, Intel).

3. Uruchomienie gry w trybie zgodności:
- Znajdź plik ShooterGame.exe w folderze z grą (domyślnie w katalogu Steam/steamapps/common/Dirty Bomb).
- Prawym przyciskiem myszy kliknij na ShooterGame.exe i wybierz "Właściwości".
- Przejdź do zakładki "Zgodność" i zaznacz opcję "Uruchom ten program w trybie zgodności z:".
- Wybierz system operacyjny, z którym twoja gra może być bardziej kompatybilna (np. Windows 7 lub Windows 8).
- Zaznacz również "Uruchom ten program jako administrator" i kliknij OK.

Mam nadzieję, że któreś z tych rozwiązań pomoże Ci rozwiązać problem z uruchomieniem Dirty Bomb. Jeśli nie, daj znać, a spróbujemy czegoś innego!
 
Back
Do góry