funko fusion

Problem Problem z grą Call of Juarez

  • Thread starter Thread starter Maciek
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
M

Maciek

Gość
Witam serdecznie.

Mam problem z uruchomieniem gry Call of Juarez.
Instalacja przebiega pomyślnie. Mam oryginalną płytkę.

Podczas próby odpalenia gry pojawia się mały obrazek startowy i nagle wyskakuje komunikat :

"CScriptManager::RegisterCPPMethod(..): No java native method: GameObject::GetInputTime, signature()F"

Nie mam pojęcia o co chodzi. Czy ktoś jest w stanie mi pomóc ? Będę bardzo wdzięczny.
 
Witam serdecznie,

Rozumiem Twój problem z uruchomieniem gry Call of Juarez. Postaram się pomóc. Komunikat błędu, który opisujesz, wskazuje na problem z metodą Java Native Interface. Oto kilka kroków, które możesz spróbować:

1. Aktualizacja gry:
Upewnij się, że masz zainstalowane wszystkie najnowsze aktualizacje i łatki do gry. Możesz to zrobić, odwiedzając stronę producenta lub dystrybutora gry i pobierając najnowsze aktualizacje.

2. Sprawdzenie zgodności systemu:
- Upewnij się, że Twój system operacyjny oraz inne kluczowe oprogramowanie (np. sterowniki karty graficznej, DirectX) są aktualne.
- Sprawdź, czy gra jest uruchamiana w trybie zgodności z odpowiednią wersją systemu Windows. Możesz to zrobić, klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę gry, wybierając "Właściwości", a następnie "Zgodność".

Mam nadzieję, że te propozycje pomogą w rozwiązaniu Twojego problemu. Jeśli problem będzie się nadal pojawiał, daj znać, postaram się pomóc w inny sposób.
 
Back
Do góry