funko fusion

Problem Problem z FPS w Mafia 3

Sztex

Użytkownik
Siema , mam problem z spadającymi fps otóż gdy gram w Mafia 3 fps spadają jak jadę samochodem szczególnie w miecie , jak chodzę " z buta " utrzymują się powyżej 30 i da się w miarę grac . Wcześniej grałem w wiedzminia 3 i problem również był w mieście i gra się zacinała trochę ale dało się przeżyć bo po za miastem śmigało elegancko i dało się grac spokojnie. Patrząc na minimalne wymagania mafii i wiedzminia to są bardzo podobne a w mafie nie idzie spokojnie pograć jak wiedzminia . Ustawiłem wszystko co mogłem w grze na niskie itp , sciągnołem tez nowe sterowniki karty graficznej oraz starałem się ustawić wszystko na wydajność zarówno na karcie jak i w systemie . Może coś pominołem co może pomoc jeszcze , może ktoś z was się zna na tym i byłby w stanie zaproponować jakieś ustawienia karty . Czy po prostu już nic nie da się wyciągnąć na tym kompie . Czy może nie chodzi o proca czy kartę a o ramy których jest za malo .

Specyfikacja kompa :
Procesor : Intel Core i5-6300HQ @ 2,30GHz
Ram : 4GB
Karta : Nividia GEFORCE GTX 950M 4GB
Win 10
 
Mafia 3 jest marnie zoptymalizowana, na moim sprzęcie z sygnaturki też klatki spadały w najdziwniejszych sytuacjach, niezależnie od poziomu detali. Nic nie zrobisz, tym bardziej na tej karcie graficznej.
Choć te 4GB pamięci to na dzisiejsze gry to mało, dołóż kolejne 4 i powinno być nieco lepiej.
 
Back
Do góry