funko fusion

Problem z Forza Horizon 3

Status
Zamknięty.

dedePL

Użytkownik
Witam, mam problem z Forza Horizon 3 na Win 10. Wszystko było dobrze, jednak ostatnio przez dłuższy czas nie grałem w ogóle we Forzę no i wczoraj postanowiłem sobie zagrac, jednak mam taki problem, że w grze nie mam dźwięku. Dźwięk jest jedynie w intrze a następnie go nie ma. Patrzyłem w ustawieniach, sprawdzałem czy sterowniki są aktualne oraz szukałem rozwiązania na zagranicznych forach, ale nie mogłem znaleźć żadnego rozwiązania :/ nie wiem co robić. Dodam również, że ostatno była aktualizacja systemu Win 10, może ma to coś wspólnego z tym, że nie mam dzwięku w tej grze. Ma ktoś może podobny problem albo wie jak mogę go rozwiącac? Pomocy.
 
Wydaje mi się, że jednak chodzi o ustawienia w grze. Spróbuj zresetować ustawienia do fabrycznych. Jeżeli nic nie pomoże to w ostateczności reinstal gry będzie potrzebny :/
 
Zainstalowanie sterowników karty dźwiękowej nie pomogło. :/ ustawienia w grze też są OK. Nie wiem czy reinstal coś da, ponieważ na zagranicznym forum ktoś napisał, że reinstall nic nie pomógł :/ nie wiem co robić
 
Zakładając, że zrobiłeś to poprawnie, to nie wiem co jeszcze możesz zrobić... Możesz zresetować jeszcze ustawienia gry, zamiast ją reinstalować.
W folderze "Dokumenty" pewnie jest folder gry z ustawieniami i zapisami. Przenieś go w inne miejsce, np. na pulpit, i uruchom grę.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry