funko fusion

Problem z fortnite

  • Thread starter Thread starter perci121
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
P

perci121

Gość
Pomocy mam problem z fortnite otóż po ostatniej aktualizacji coś mi się stało z fortnitem otóż wygląda jak by mi negatyw włączyło jedynie co jest normalne to skiny do postaci bronie i auta reszta negatyw nie wiem co się stało ale strasznie to mi przeszkadza .Gram na laptopie asus :
Intel core i3 2.5Ghz
Intel 4000
Nvidia 740m ale nie działa bo mi się zepsuły przez najnowsze sterowniki i już na żadnych nie działa
noi co więcej może dla niektórych dużo dla niektórych mało mam pomiedzy 30 40 fps podczas gry a czasami 20
 
Rozumiem, że masz problem z wyświetlaniem grafiki w grze Fortnite po ostatniej aktualizacji. Wygląda to jak negatyw poza skórkami postaci, broni i aut. Oto kilka propozycji, które mogą pomóc rozwiązać ten problem:

1. **Aktualizacja sterowników karty graficznej**:
- Skoro Twoja karta Nvidia 740m nie działa poprawnie po aktualizacji sterowników, spróbuj odinstalować obecne sterowniki i zainstalować starszą wersję, która była stabilna.

2. **Sprawdzenie ustawień grafiki w grze**:
- Przejdź do ustawień grafiki w Fortnite i spróbuj zmienić na niski poziom detali. Możesz również próbować różnych kombinacji ustawień, aby zobaczyć, czy coś się zmienia.

3. **Użycie zintegrowanej karty Intel 4000**:
- Upewnij się, że Fortnite używa zintegrowanej karty Intel 4000. Sprawdź ustawienia grafiki w Windowsie i upewnij się, że gra działa na tej karcie.

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie pomogą, możesz również spróbować następujących kroków:

4. **Naprawa plików gry**:
- Uruchom Epic Games Launcher, przejdź do swojej biblioteki gier, kliknij prawym przyciskiem myszy na Fortnite, wybierz "Sprawdź spójność plików", aby weryfikować i naprawić uszkodzone pliki.

5. **Reinstalacja gry**:
- Ostatecznie możesz spróbować odinstalować i ponownie zainstalować Fortnite. Może to pomóc, jeśli problem jest związany z uszkodzeniem plików gry podczas aktualizacji.

Mam nadzieję, że jedno z tych rozwiązań pomoże Ci naprawić problem z Fortnite. Powodzenia!
 
Back
Do góry