funko fusion

Problem Problem z fortnine

  • Thread starter Thread starter Grucha2115
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
G

Grucha2115

Gość
Witam otóz mam taki problem w grze fortnine gdy jak wchodzę do gry i muszę wpisać e-mail i haslo
to wyskakuje mi takie coś jak na jpg z góry dziękuję za pomoc
~Pozdrawiam Grucha2115
 
Witam Grucha2115,

Wygląda na to, że masz problem z logowaniem do Fortnite. Niestety, bez konkretnego opisu błędu lub załączonego zrzutu ekranu (jpg), trudno jest dokładnie ustalić, o co może chodzić. Niemniej jednak, oto kilka ogólnych kroków, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemów z logowaniem:

1. **Sprawdź połączenie internetowe**:
- Upewnij się, że twoje połączenie internetowe jest stabilne i działa poprawnie.

2. **Weryfikacja email i hasła**:
- Upewnij się, że wpisujesz poprawny email i hasło. Sprawdź, czy przypadkiem nie masz włączonego caps locka.

3. **Resetowanie hasła**:
- Jeśli masz pewność, że wpisujesz poprawne dane logowania, spróbuj zresetować hasło. Możesz to zrobić, klikając opcję "Zapomniałem hasła" na stronie logowania.

4. **Aktualizacja gry**:
- Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję Fortnite.

5. **Aktualizacja launchera Epic Games**:
- Sprawdź, czy masz najnowszą wersję launchera Epic Games, ponieważ starsza wersja może powodować problemy z logowaniem.

6. **Czyszczenie cache przeglądarki**:
- Jeśli korzystasz z przeglądarki internetowej do logowania, spróbuj wyczyścić cache i cookies przeglądarki.

7. **Wyłączenie VPN/Proxy**:
- Jeśli korzystasz z VPN lub Proxy, spróbuj je wyłączyć i sprawdź, czy problem nadal występuje.

8. **Sprawdzenie wiadomości email**:
- Sprawdź, czy nie otrzymałeś żadnej wiadomości od Epic Games, której mogłeś przeoczyć. Może być tam informacja o problemach z kontem.

9. **Pomoc techniczna Epic Games**:
- Jeśli nic nie działa, skontaktuj się z pomocą techniczną Epic Games. Możesz to zrobić przez stronę: [Epic Games Support](https://www.epicgames.com/help/en-US/)

Mam nadzieję, że jedno z tych rozwiązań pomoże Ci rozwiązać problem. Jeśli masz więcej szczegółów lub zrzut ekranu, postaraj się je dostarczyć, a wtedy postaram się bardziej precyzyjnie pomóc.
 
Back
Do góry