funko fusion

Problem z Fifa world

Status
Zamknięty.
Witajcie, otóż mam taki problem z grą Fifa World na Origin. Pobrałem ją sobie, chciałem zobaczyć jak się w to gra. A więc po pobraniu jest instalacja. Oczywiście, potem kliknąłem prawy na okładkę Fify i klikam Graj. Czekam z 30 sek. kręci się kółeczko koło mojego kursora a potem znika i nic się nie dzieje. Help.
 
Tak
EDIT: Dobra, teraz mogę włączyć grę. Ale potem wyjawia się całe białe okienko nie fullscreen z fifa. Potem jest obrazek z Messim, i napisem Fifa World. Potem jest czarny ekran. Potem robi się fullscreen całe czarne okno i w dolnym prawym rogu ikonka ładowania Fify World i to sie nigdy załadować nie może.

Staraj się nie pisać "postu pod postem". ;) //Frestil
 
Witaj! Rozumiem Twój problem z uruchomieniem gry FIFA World na Origin. Spróbujmy rozwiązać to krok po kroku.

1. Sprawdź wymagania systemowe:
Upewnij się, że Twój komputer spełnia minimalne wymagania systemowe do uruchomienia FIFA World. Sprawdź specyfikacje gry na stronie producenta i porównaj je z Twoim sprzętem.

2. Zaktualizuj sterowniki:
Częstym problemem mogą być nieaktualne sterowniki karty graficznej. Sprawdź, czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki od producenta (NVIDIA/AMD).

Jeżeli te kroki nie pomogą, napisz, a postaramy się znaleźć inne rozwiązania.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry