Problem z FIFA 2017 PS3

MAm ogromny problem z fifa 2017. ZAcznijmy od tego, ze mieszkam w ANglii, mam internet ktory ma miec prekosc do 300, ale oni nie gwarantuaja, ze minimalnej predkosci. Rozumiem, ze moze byc problem z gra online bo gdy robie test predkosci na ps3 wychodzi okolo 20- 10 czasami 5 ale spadnie nawet jeszcze mniej. OK wlaczam gre online chodzi chodzi i jeb nie dziala.....gra staje, nic sie nie dzieje, musze od nowa wlaczac playa sprawdzam predkosc i nagle predkosc 0.3 ale rozumiem, ze to moze byc wina neta ( kabel pociety ale zamowilem juz nowy). Ale dlaczego mam problem gdy gram zwykly syzbki mecz ??? potrafi sie dziac tak, ze zaniknie komentator, nie moge regulowac nastawienia druzyny, gdy skonczy sie pierwsza polowa to nic sie nie dzieje, czasami na koniec meczu, ginie wynik na ekranie.... Czasami zdarzy sie tak po 5 meczach, czasami w trakcie pierwszego, nie ma reguły. Znajomy powiedział mi, ze nawet gdy gram zwykly mecz a playt jest podlaczony do neta to i tak samoczynnie jakies tam pliki sie pobieraja i moga wyskakiwac bledy, a wiec sprobowalem wczoraj odlaczyc kabel i zagrac mecz i niby bylo ok - ale jak mowie to nie ma reguly, poniewaz w roznym odstepie czasu tak sie dzialo. Dzis wyczytałem zeby zrobic odbudowe bazy danych jednak w dalszym ciagu nic to nie dało. Problemy ze sterowaniem w Fife, sam mi strzela, podaje w inna strone, wslizgi w polu karnym , w innych grach niby sam mi nie strzela, ale mimo wszystko zamowilem i czekam na nowego pada, chce wyeliminowac wszelkie mozliwe powody tego, stad czekam tez na nowy kabel do routera z puszki. CZy ktos sie orientuje co moze byc tego przyczyna ??? spadajaca predkosc neta najprawdopodobniej wina zniszczonego kabla, choc z drugiej strony jak robie speed test na smatrfonie to potrafi i 150 wylapac by za chwile zalozmy 30. Blagam pomocy, moja wiedza nie jest zbyt ogromna, kiedys wiecej siedzialo sie w komputerach, a teraz zwyczajnie nie ma na to czasu.
 
tzn ?? napewno jest problem z kablem z puszki do routera, ale zamowilem juz nowy i ti mam nadzieje, ze wyjasni predkosc Internetu. moze sie skoncza problemy z gra online.... ale czemu takie rzeczy dzieja sie w zwyklej grze zalozmy "szybki mecz" ?
 
Nie,nie. Ogdy odlaczylem kabel od playa to Routera. Ale to mogl byc przypadek bo zagralem moze z polowe meczu, a problemy wystepywaly roznie .. czasami po 3 minutach gra, innym razem po 2-3 meczach. Mowie o grze szybkieog meczu. GDy probowalem grac online to mam ostatnie 40-50 porazek bo net nie pozwolil dokonczyc meczu...
 
Rozumiem, że masz do czynienia z kilkoma różnymi problemami, więc spróbuję pomóc w miarę możliwości. Skupmy się na kilku kluczowych aspektach:

Internet i połączenie online:
1. Kabel Ethernet: Jeśli kabel, którym łączysz PS3 z routerem, jest uszkodzony, to może to być główna przyczyna niestabilności połączenia. Po wymianie kabla na nowy, sprawdź ponownie stabilność połączenia i wyniki testów prędkości.
2. Router i dostawca internetu: Kontakt z dostawcą Internetu w sprawie spadków prędkości też będzie dobrym pomysłem. Mogą oni przeprowadzić diagnostykę zdalną lub doradzić dalsze kroki.

Problemy ze sterowaniem i zawieszaniem gry offline:
1. Kontroler: Wymiana pada to dobry krok, zwłaszcza jeśli obecny kontroler sam strzela, podaje w inną stronę czy wykonuje niepożądane ruchy. Nowy kontroler powinien wyeliminować te problemy.
2. Dane gry i konsoli: Odbudowa bazy danych, którą już próbowałeś, to jeden z kroków, ale można też spróbować usunąć i ponownie zainstalować grę. Sprawdź, czy gra oraz system PS3 są aktualne (masz najnowsze aktualizacje).
3. Profil użytkownika: Spróbuj założyć nowy profil użytkownika na PS3 i uruchomić grę z tego nowego profilu. Czasami problemy mogą być związane z uszkodzeniem plików profilowych.

Zmniejszenie ryzyka błędów offline:
1. Odczyt z płyty: Jeśli gra jest uruchomiona z płyty, upewnij się, że sama płyta nie jest zarysowana lub zabrudzona. Delikatne przetarcie może pomóc.
2. Zasilanie: Upewnij się, że zasilanie konsoli jest stabilne. W przypadku problemów warto przetestować z innym zasilaczem lub w innym gniazdku.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci rozwiązać problemy z grą. Jeśli po wykonaniu tych kroków problem nadal będzie występował, warto skontaktować się z pomocą techniczną producenta gry lub konsoli.
 
Back
Do góry