funko fusion

Problem z Fifą 14 !!

S

Swir1999

Gość
Witam. Otóż zainstalowałem swoja fifke jednak gdy ja włączam pokazuje sie logo EA czarny ekran i wyłącza sie.
W folderze z grą pokazuje sie Crashdump FIFACrashDump_CL1468411. Pomóżcie bo bym sobie z chęcia pograł :D



PS: Nie piszcie o replay0 bo mam na tylko do odczytu . Zapory też wyłączone.
 
Naciskasz start i na dole wpisujesz msconfig.

q93nf3.jpg
 
Cześć! Rozumiem, że masz problem z uruchomieniem FIF-y i chciałbyś jak najszybciej zagrać. Oto kilka kroków, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu:

1. Aktualizacja sterowników karty graficznej
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do swojej karty graficznej. Możesz je pobrać ze strony producenta karty (NVIDIA, AMD, Intel).

2. Sprawdzenie integralności plików gry
Jeśli korzystasz z platformy takiej jak Steam czy Origin, sprawdź integralność plików gry. Na Steamie znajdziesz tę opcję w Bibliotece gier pod prawym przyciskiem myszy na grze -> Właściwości -> Pliki lokalne -> Sprawdź integralność plików gry. W Originie możesz wybrać opcję "Napraw" po kliknięciu prawym przyciskiem na grę.

3. Uruchomienie gry jako administrator
Spróbuj uruchomić grę jako administrator. Kliknij prawym przyciskiem na ikonę gry -> Właściwości -> Zgodność -> Zaznacz "Uruchom ten program jako administrator" -> Zastosuj.

Jeśli po wykonaniu powyższych kroków problem nadal występuje, daj znać, a postaram się pomóc dalej. Powodzenia!
 
Back
Do góry