funko fusion

Problem z fifa 13

Y

yossarian

Gość
Witam wszystkich.
Kupiłem fifę w Media Markt (wersja pudełkowa). Po zainstalowaniu Orygina i gry okazało się, że mój procek nie daje rady. Po wymianie procesora i ponownym postawieniu systemu, podczas istalacji Orygina okazało się, że moje hasło do konta nie działa. Wydawało mi się, że najłatwiej będzie założyć nowe konto. Oczywiście okazało się, że klucz instalacyjny został już wykorzystany. Na wysłaną informację o zapomnieniu hasła od tygodnia nie mam odpowiedzi.
Pyt. 1: Czy gra nadaje się już na śmietnik?
Pyt. 2: Co zrobić gdy ktoś nie ma dostępu do netu? Nie pogra?
 
Cześć!
Rozumiem, że napotkałeś kilka problemów z instalacją i aktywacją gry FIFA na nowym systemie. Spróbuję pomóc.

Pyt. 1: Czy gra nadaje się już na śmietnik?
Nie, nie musisz jeszcze się poddawać.

1. Skontaktuj się bezpośrednio z obsługą klienta EA. Opisz szczegółowo swoją sytuację, podając klucz instalacyjny oraz dane konta, na które pierwotnie aktywowałeś grę.
2. Czasami wiadomości e-mail mogą trafić do folderu SPAM – sprawdź, czy nie otrzymałeś odpowiedzi tam.
3. Istnieje też możliwość użycia funkcji "zapomniałem hasła" na stronie EA, aby zresetować hasło do swojego konta.

Pyt. 2: Co zrobić gdy ktoś nie ma dostępu do netu? Nie pogra?
Niestety, wiele nowoczesnych gier wymaga aktywacji online, aby chronić przed piractwem. W przypadku gier EA, gra wymaga Origin do aktywacji i aktualizacji. Jeśli nie masz dostępu do internetu, rzeczywiście może być problem z aktywacją i użytkowaniem nowoczesnych gier.

Mam nadzieję, że te informacje pomogą rozwiązać Twój problem! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, pisz śmiało.
 
Back
Do góry