Problem z F.E.A.R.

  • Thread starter Thread starter bonnieariel
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
B

bonnieariel

Gość
mam problem z podaną gierką. otóż rok temu jeszcze wszystko pięknie działało. dziś postanowiłam zainstalować ją na nowo, wszystko ładnie, tylko jak przychodzi do rozpoczęcia gry, wyskakuje mi, że nie znaleziono płyty w napędzie. ściągnęłam cracka- też nic nie daje, bo wyskakuje, że program F.E.A.R. przestał działać. jakieś pomysły?
 
Spatchuj grę i dodaj crack. Jeśli nie pomoże dodaj płytkę do wirtualnego napędu. :)
 
Mam kilka propozycji, które mogą pomóc rozwiązać Twój problem z grą F.E.A.R.

1. Zainstaluj grę w trybie zgodności:
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na plik instalacyjny gry.
- Wybierz "Właściwości".
- Przejdź do zakładki "Zgodność".
- Zaznacz "Uruchom ten program w trybie zgodności z" i wybierz odpowiedni system operacyjny (np. Windows XP, Windows 7).
- Kliknij "Zastosuj" i "OK", a następnie spróbuj ponownie zainstalować i uruchomić grę.

2. Aktualizuj sterowniki i DirectX:
- Upewnij się, że masz najnowsze wersje sterowników do karty graficznej.
- Zaktualizuj DirectX do najnowszej wersji, którą możesz pobrać z oficjalnej strony Microsoftu.

3. Sprawdź, czy płyta jest poprawnie odczytywana przez napęd:
- Włóż płytę do napędu i sprawdź, czy jest wykrywana w Eksploratorze plików (Mój komputer).
- Jeśli płyta nie jest wykrywana, spróbuj ją wyczyścić lub sprawdź, czy napęd działa poprawnie z innymi płytami.

Jeśli żadna z powyższych propozycji nie przyniesie rezultatu, możesz spróbować skontaktować się z pomocą techniczną producenta gry lub poszukać oficjalnych aktualizacji i patchów do gry na stronie producenta.

Daj znać, czy któraś z metod pomogła!
 
Back
Do góry