funko fusion

Problem z csgo i gmodem

  • Thread starter Thread starter Przexmen
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
P

Przexmen

Gość
Witam wszystkich, mam otóż problem z obiema grami.
Gdy włączam csa, to pokazuje, że jestem w grze, po czym znika to a cs się nie włącza.
Natomiast gdy włączam gmoda, to włącza się normalnie, lecz gdy ładuje się, to zatrzymuje się na finished i stoi.
Sprawdzałem spójność plików, wykryło kilka błędów, lecz nie naprawiło to gier.
Proszę o pomoc.
 
Spróbuj zaktualizować sterowniki karty graficznej lub odinstalować i zainstalować gry ponownie.
 
Jezu... faktycznie. Jeśli spójność nie zadziałała to ewentualnie można reinstalować gry. Sprawdź ogólnie czy te błędy ze spójności które się niby naprawiły są faktycznie naprawione.

Jeśli to nie pomoże to posprawdzaj sobie czy masz zainstalowane DX odpowiednie, sterowniki do karty graficznej itd.

Podaj też dokładną specyfikację komputera.
 
Reinstall i spójność nie działa.
Przedwczoraj chodziło na max grafice.
 
Reinstall i spójność nie działa.
Przedwczoraj chodziło na max grafice.
Coś robiłeś z kompem przez ten czas? Instalowałeś / usuwałeś?

Może masz trefne sterowniki od Nvidia? Bo jakoś wczoraj czy parę dni temu wyszły takie (już naprawione ofc)

Jak masz gpu Nvidia to zaktualizuj stery.
 
Aktualizowałem.
Nic nie pobierałem.

Kiedy aktualizowałeś?

Inne gry chodzą?
Jakiś wirus może?
Zrób restart steam, I kompa.
Ostatni raz sprawdź pliki.

Reinstall steam I zainstaluj gry jeszcze raz. Jak dalej nie będzie działać to raczej już nie wina gry / steam.
 
Kiedy aktualizowałeś?

Inne gry chodzą?
Jakiś wirus może?
Zrób restart steam, I kompa.
Ostatni raz sprawdź pliki.

Reinstall steam I zainstaluj gry jeszcze raz. Jak dalej nie będzie działać to raczej już nie wina gry / steam.

1. Tak, chodzą
2. Nie
3. Nie mam jak.
4. Nie wykryło nic i nadal nie działa.

No co ja mam zrobić?
 
Restart aka włącz i wyłącz komputer..
Daj znać jak zrobisz reinstall Steam'a.

Zrobiłem reinstall.
Tylko mi kazali ten folder zabrać gdzie indziej i go wyjąłem, po czym pobrałem znowu Steama na drugi dysk (Na dysk C, bo wcześniej był na D) i nwm jak to tam włożyć.
 
Mialem taki przypadek i jedynie pomogl mi format. Co do gier sourceowych nie spodziewaj sie sukcesow bo nawet na mocnych pctach gra dostaje raka i odmawia posluszenstwa :p Taki jest klimat volvowskiego silnika
 
Back
Do góry