funko fusion

Problem problem z cs go

  • Thread starter Thread starter thevinux1
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
T

thevinux1

Gość
gdy wchodze na cs go to pisze mi ze rozdzielczosc nie jest odpowiednia a mam caly czas taka sama, dzisiaj jeszcze normalnie gralem na takiej samej i teraz wogole musze resetowac kompa jak wlaczam cs go a chce sobie pograc ;/
ma ktos jakis pomysl jak to naprawic?
 
Spojność plików gry sprawdź masz biblioteke z grami klikasz LPM>Właściwości>Pliki lokalne>Sprawdź Spojność plików gry. odpisz
 
niepomyslna weryfikacja 25 plikow. pli te zostana p.... cos tam dalej pisze nie wiem co
 
jak mam je naprawic pisalo tylko zamknij
@EDIT teraz widze ze same chyba sie naprawia bo 44% jest
 
niestety jak konczy sie aktualizacja cs i zostaje 0 sekund wogole sie nie laduje, czekalem 1h az przejdzie z tych 0 sek zebym mogl grac i nic, + muli mi tak kompa ze musialem juz zrestartowac bo co 10 sekund scina byla na 10 minut
to pomoze ktos?
 
Jak masz coś z rozdziałką to zrób update sterowników do karty graficznej
 
teraz przez zle zainstalowane pliki do cs go zepsul mi sie laptop, jest w naprawie.Jak cos to dam znac
do zamkniecia
 
Hej!

Rozumiem, że masz problem z rozdzielczością w CS:GO. Postaram się pomóc. Oto kilka kroków, które mogą rozwiązać Twój problem:

1. **Zmiana rozdzielczości w grze:**
- Spróbuj uruchomić grę w oknie (windowed mode). Aby to zrobić, wejdź w parametry uruchamiania gry w Steamie:
- Kliknij prawym przyciskiem myszy na CS:GO w bibliotece Steama i wybierz "Właściwości".
- W zakładce "Ogólne" kliknij na "Ustaw opcje uruchamiania" i wpisz **-w 1280 -h 720** (lub inną rozdzielczość, która będzie działać). Możesz potem zmienić rozdzielczość na inną w ustawieniach gry.

2. **Aktualizacja sterowników graficznych:**
- Czasem problemy z rozdzielczością mogą wynikać ze starych sterowników. Sprawdź, czy masz najnowszą wersję sterowników graficznych. Możesz to zrobić przez oprogramowanie dostarczone przez producenta karty graficznej (np. NVIDIA GeForce Experience czy AMD Radeon Software).

Wypróbuj te rozwiązania i daj znać, czy coś pomogło!
 
Back
Do góry