funko fusion

Problem z cs go |WYSOKI VAR| POMOCY!

Majes

Użytkownik
Witam, jestem tutaj nowy i mam problem z komputerem. Zaczne od tego ze zależy mi na grze w cs'a, wszyscy grają tylko nie ja. A problem tkwi w tym ze nie moge grac w cs'a bo mi komputer nie pozwala, mniej więcej zaczęło sie tak dziać z 1,5 roku temu i od tamtej pory próbuje go naprawić ale żadne sposoby nie pomagają. Gdy wejde do cs'a , po krótkiej rozgrywce jest wszystko w porządku ale po 2 minutach skacze mi var , ten var od przeciążenia procesora ( tak wiem , napiszecie mi ze mam przeciążony procesor, otóż nie) . Próbowałem tylu sposobów , nie pomógł format i czysty rozruch, pisałem to nawet microsoftowi to tez mi nie pomogli. Wymieniłem paste premoprzewodzącą i wyczyscilem cały komputer , skany nic nie dają. Może to svchost.exe? Mam wyłączone aktualizacje od windowsa bo pisali na jakimś innym forum ze mam wyłączyć ale to tez nic nie dało. Ostatni raz grałem w csa w październiku , a to przypadkiem wszedłem pograć nawet na tych lagach a sie okazało ze jest wszystko dobrze ,ale na drugi dzien znow bylo to samo. Prosze pomóżcie mi , zależy mi na tym i bym był wdzięczny. Licze na waszą wyrozumiałość.
 
W zasadzie wykonałeś wszystkie podstawowe czynności które się da zrobić. CS:GO jest głównie procesorową grą dlatego stawiam na zrypanego procka. Nie oszukujmy się, ten zestaw nie jest wydajnościowym kombajnem. Inne gry działają poprawnie?
Niektóre tak , ale jak gram przez neta to też tną niektóre gry :D
 
Back
Do góry