Problem z Counter Strike GO

Problem z Counter Strike GO

Pittakos

Użytkownik
Kupiłem niedawno nowy laptop MSI specjalnie do grania w CS. Wszystko idzie dobrze FPS pokazuje mi 300 ale gdy kończę i po pół godzinie znowu uruchamiam grę FPS wynosi tylko 60. Czy to jest kwestia ustawień w grze czy ustawień karty graficznej? Sterowniki Nvidi zaktualizowałem
 
Problem został wyjaśniony: trzeba było w ustawieniach przełączyć na okno, pełny ekran i to rozwiązało sprawę. Rozdzielczość się trochę pogorszyła ale mam teraz ponad 300 fps w grze


-----------------
Salus populi suprema lex
 
Rozumiem, że napotykasz problem z wydajnością w grze CS na swoim nowym laptopie MSI. Spróbujmy rozszyfrować, co może być przyczyną różnicy w liczbie FPS. Oto kilka rzeczy, które możesz sprawdzić:

1. **Tryb oszczędzania energii**: Upewnij się, że laptop jest ustawiony na wysoką wydajność w opcjach zasilania, a nie na tryb oszczędzania energii. Niezmieniona wydajność może wpływać na FPS.

2. **Ustawienia karty graficznej**: Sprawdź, czy w panelu sterowania NVIDIA masz włączoną funkcję preferowania maksymalnej wydajności dla gry CS lub ogólnie w ustawieniach 3D. Może to pomóc w utrzymaniu stałej liczby FPS.

Pomocne może być także sprawdzenie, czy problem nie jest związany z temperaturą laptopa po dłuższym użytkowaniu, co mogłoby powodować jego przegrzewanie się i automatyczne obniżenie wydajności. Sprawdź, czy system chłodzenia działa poprawnie, a otwory wentylacyjne nie są zablokowane.
 
Back
Do góry