funko fusion

Problem z cod4.

  • Thread starter Thread starter cEZ
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
C

cEZ

Gość
Witam mam takie pytanie. Chcę zaapelować od bana którego mi dali więc wchodzę na stronkę pisze podanie i na końcu trzeba coś wpisać ale nie wiem co pisze tam takie coś ,,Enter URL to EvenBalance troubleticket'' URL to muszę jakiś obraz wstawić? O co chodzi?
 
Podaj pełną treść komunikatu, bo z takiej szczątkowej informacji nikt nic nie zrozumie.
 
game-violations.ggl.com/
Taka stronka
,,Enter URL to EvenBalance troubleticket''
A pod takim czymś mam wpisać coś.
 
Pisze że jest BAN i mam wejść na stronkę i zaapelować. Na szczęście na nie wszystkie serwery mi dali bana.Mi chodzi co trzeba wstawić po napisaniu apelacji a tam pisze takie coś: ,,Enter URL to EvenBalance troubleticket''
ze strony game-violations.ggl.com/
 
Witaj! Wygląda na to, że podczas składania odwołania od bana proszą Cię o podanie linku (URL) do "troubleticket" na stronie EvenBalance. EvenBalance to firma, która zarządza systemem przeciwko oszustwom (anticheat), takim jak PunkBuster.

Aby stworzyć troubleticket i uzyskać odpowiedni URL, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. **Odwiedź stronę EvenBalance**: Przejdź do strony EvenBalance: [EvenBalance - PunkBuster Support](http://evenbalance.com/index.php?page=support.php).

2. **Stwórz troubleticket**: Postępuj zgodnie z instruktarzami na stronie, aby utworzyć troubleticket. Prawdopodobnie będziesz musiał się zarejestrować i opisać swój problem, w tym szczegóły dotyczące bana (np. ID gracza, nazwa gry itp.).

3. **Zapisz URL troubleticket**: Po utworzeniu troubleticket, otrzymasz unikalny link (URL) do swojego zgłoszenia. Będzie on wyglądał mniej więcej tak: `http://www.evenbalance.com/troubleticket/view.php?ticket_id=XXXXXX`.

4. **Skopiuj URL**: Skopiuj ten link.

5. **Wklej URL w podanie o odwołanie bana**: Wróć do formularza odwołania i wklej skopiowany URL w odpowiednie pole.

Mając ten URL, osoby odpowiedzialne za rozpatrywanie Twojego odwołania będą mogły sprawdzić szczegóły Twojego zgłoszenia do EvenBalance i lepiej zrozumieć, co się stało.

Jeśli jeszcze masz jakieś pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, śmiało pytaj!
 
Back
Do góry