funko fusion

Problem z COD:WWII

laothan

Użytkownik
Cześć,

Mam problem z COD:WWII, mianowicie. Gra się włącza, odpalam kampanię i filmik początkowy normalnie leci. Po czym włącza się pierwszy dialog w grze i po 5-10 sek. zawiesza się obraz oraz dźwięk. Jak odczekam 1min-2min to następuje wznowienie dźwięku (obraz nadal stoi) na jakieś 5sek i znów to samo.

Mój sprzęt:

GeForce GTX 950M

Wersja sterownika 388.13

Intelcore i7-4720HQ CPU 2.60GHz

11,89GB RAM

Windows 8.1

W grze pokazuje, że mam zużycia trochę więcej niż połowę procesora.

Dodatkowo w ustawieniach Nvidia jak zmieniam dla COD:WWII kartę z GeForce na Zintegrowaną, to jest tylko nieco lepiej, bo gra jakoś działa (oczywiście piksele jak w COD I), ale w którymś momencie znów obraz stoi.

Ustawienia PhysX był w różnych ustawieniach (zintegorowana, automatyczna i GeForce).

Co jest nie tak?

Gra oryginalna. Dodatkowo GeForce Experience nie wykrywa COD:WWII do optymalizacji, mimo że dodałem folder, gdzie gra się znajduje.
 
Czesc moge sie podpiac pod temat.
Mam codwwII i juz kolejna instalacja i przy pierwszej misji nie laduje mi sie obraz sa dialogi ale nic po za tym. Filmiki normalnie wchodza . niewide nawet momentu desantu tylko dzwiek. jakies sugestie zapraszam,
 
Cześć,

Rozumiem, że masz problem uruchomieniem Call of Duty: WWII. Spróbujmy rozwiązać ten problem krok po kroku.

Aktualizacja sterowników:
Zacznij od sprawdzenia, czy masz najnowszą wersję sterowników dla swojej karty graficznej. Najnowsze sterowniki możesz znaleźć na stronie producenta (w przypadku GeForce to strona Nvidii). Zainstaluj je, nawet jeśli masz stosunkowo nową wersję - możliwe, że nowa aktualizacja rozwiąże problem.

Kompatybilność ze systemem operacyjnym:
Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności z Windows 8.1 lub Windows 7. Możesz to zrobić klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę gry, wybierając "Właściwości", a następnie zakładkę "Zgodność". Tam zaznacz opcję "Uruchom ten program w trybie zgodności z" i wybierz odpowiednią wersję systemu.

Ustawienia gry i sterowników:
Spróbuj obniżyć ustawienia graficzne w grze do minimalnych i sprawdź, czy problem nadal występuje. Dodatkowo, w ustawieniach Nvidia, upewnij się, że PhysX jest ustawiony na "GeForce".

Jeśli żadna z powyższych metod nie pomoże, możesz spróbować:

Sprawdzenie spójności plików gry:

Jeżeli używasz platformy takiej jak Steam, sprawdzenie spójności plików gry może pomóc. Kliknij prawym przyciskiem na grę w bibliotece, wybierz "Właściwości", a następnie przejdź do zakładki "Pliki lokalne" i kliknij "Sprawdź spójność plików gry".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry