funko fusion

Strzelanki Problem z cena patternów/gemów Case Hardened

Status
Zamknięty.
8

8PoGrom8

Gość
Witam, mam problem, ponieważ nie znam dokładnej ceny przedmiotów (nie chodzi mi o cenę z rynku Steam) które mają swój specyficzny pattern.
Ostatnio przez wymianę zyskałem dwie rzeczy z rodzaju Tęczowe Utwardzenie:
Five-Seven jakości Field-Tested (float value - 0.29136771)
Huntsman Knife jakości Well-Worn (float value - 0.39031705, blisko FT)
Mój znajomy zakłada, że pistolet jest warty 5-6 euro (normalna cena to ok. 2.60 euro) ponieważ ma sporo niebieskiego koloru i mówi też, że cena noża jest bez zmian z racji tego, że ma mało niebieskiego.
Co do tego to nie jestem jednak w 100% pewny (kolega też nie)więc napisałem ten temat z pytaniem czy ktokolwiek zna jakąś stronę, gdzie pattern zmienia normalną cenę z rynku Steam.
PS. O to screenshoty moich przedmiotów:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ten pattern nie doda Ci raczej nic do ceny, gdyż na prawdę nie ma tam dużo niebieskiego koloru... ;d (w sensie do noża)
Do five-seven ten blue doda ci może jakies 1,2 euro
 
Powiem to co kolega wyżej ten pattern nic ci nie pomoże mój kolega miał tak samo :D
 
Powiem to co kolega wyżej ten pattern nic ci nie pomoże mój kolega miał tak samo :D
Fajny odkop, i to jeszcze w moim temacie. Itemow juz nie mam, sprzedałem z profitem. Pattern CH zmienia cenę, i to bardzo.
Edit:
'tęczowe utwardzenie' te polskie nazwy no nie mogę xdd

Sorki nie znam się na wzorach, ale nie wydaje mi i się, że kosztuje dużo więcej niż rynkowa cena.
Brawo. Brawo. Co z tego, ze wyraźnie napisałem "SPRZEDALEM Z PROFITEM". Bardzo mi się przydały wasze informacje i nabicia postów. "sorki nie znam sie".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
'tęczowe utwardzenie' te polskie nazwy no nie mogę xdd

Sorki nie znam się na wzorach, ale nie wydaje mi i się, że kosztuje dużo więcej niż rynkowa cena.
 
Piszę żeby trochę rozruszać ten dział.
Tęczowe utwardzenie im więcej ma "blue" tym jest więcej wart i jest bardzo rzadki.Twój pattern wydaje mi się zwyczajny i nie jest dużo wart.
 
Piszę żeby trochę rozruszać ten dział.
Tęczowe utwardzenie im więcej ma "blue" tym jest więcej wart i jest bardzo rzadki.Twój pattern wydaje mi się zwyczajny i nie jest dużo wart.
goldshovel_icon32.png

masz Cedemi

autor wyraźnie napisał, że sprzedał itemy z profitem. Nawet jak nie były to patterny zwiększające wartość to zawsze można jakiegoś nuba znaleźć co zapłaci więcej.

Temat zamykam
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry