funko fusion

Problem z Call of Duty advanced warfare

DuDi

Użytkownik
Witam. Mam problem tak jak w tytule gra się po prostu zacina jest ponad 100 klatek za chwilę jest 10 tak się zacina, że nie da się grać. Mój komputer to :
płyta główna: Gigabyte BM150M-D3H
procek: i5 6600 3.30 Ghz
pamięć: DDR4 2x4GB korsarza
grafika: radeon rx 480 nitro+ 8GB GDDR 5
zasilacz: korsarz cx750m
sterowniki do grafiki nowe
 
Ostatnia edycja:
sterowniki 2 razy instalowałem także odpada, synchronizacja też była i dalej to samo na "domyślnych" też to samo. a tak jak pisałem wcześniej inne gry działają bez zarzutu wszystko ok. nie wiem może z grą coś nie tak? reinstalacja nie wiem to jest gra na steam nawet jak ją usunę to ona jest cały czas na koncie chyba, że inaczej się to robi ?
 
@Redux RX 480 Nitro+ OC bez problemu wyciągnie Advanced Warfare na ultra. Jest porównywalna do 1060.
Karta uciągnie, 8GB RAM już niekoniecznie. Szczególnie, jeśli OP ma zawalony syfem system operacyjny, który już na starcie zajmuje więcej pamięci niż powinien.
@DuDi nie przekonasz się, dopóki nie sprawdzisz. Jeśli po obniżeniu ustawień problem ustąpi, to musisz się z tym pogodzić.
 
Ostatnia edycja:
sprawa się chyba rozwiązałą przeszedłem misję do końca na takim zacięciu i teraz jest już wszystko ok na ultra klatek cały czas ponad 100. także chyba coś z grą nie tak jest. jeśli chodzi o system nei jest zawalony syfem tydzien temu format był po za tym na bieżąco zawsze używam programów do czyszczenia rejestru itp. np. adwcleaner. z tą pamięcią Redux to też coś nie tak mam bo mi około 3gb bierze w spoczynku. włączony jest norton, AVG, STEAM, firefox. win 7 pro 64 bit. to co zbędne wyłączone w menadżerze zadań uruchamiane też usunięte zbędne.
nie no z tymi 3gb przesadziłem ale czasem do 2gb max dojdzie.
 
Ostatnia edycja:
...nie możesz mieć dwóch działających antywirusów. Będą ze sobą kolidować, co w skrajnych przypadkach może oznaczać niestabilność systemu a nawet utratę danych (równie dobrze to może być przyczyną twoich problemów z wydajnością).
Jeśli masz ważną licencję na Nortona to wywal AVG. Jeśli nie - to wywal Nortona.

EDIT: Nawet jeśli Norton nie jest aktywny to najprawdopodobniej jego sterownik wciąż jest uruchamiany z systemem, i sama jego obecność może być problemem. Zresztą po co go trzymać skoro z niego nie korzystasz? Wywalaj programy, z których nie korzystasz ;)
 
no widzisz człowiek się całe życie uczy.norton jest tam z licencja na miesiąc chyba z tego co widziałem. a no to co nie potrzebne to usuwam aż tak sobie peceta nie zagracam. jeśłi chodzi o te problemy z wydajnością to chyba tak jak pisałem wyżej coś z grą nie tak bo inne działają normalne.tak czy owak dzięki za rady.
 
Back
Do góry