funko fusion

PROBLEM Z BF4

K

kalox

Gość
chodzi o to że mam lenovo y 50-70
  • procesor: Intel Core i5-4210H (2 rdzenie, od 2.9 GHz do 3.5 GHz, 3 MB cache)
  • Pamięć: 16 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz)
  • Dysk: 256 GB SSD SATA III
  • Grafika: + Intel HD Graphics 4600, NVIDIA GeForce GTX 960M

i chodzi o to że w battlefiled 4 nie mam stałych fps a laptopa kupiłem za 3500 zł i myślę że powinno chodzić lepiej niż raz na pól godziny 60 fps a tak to 10 fps nw czy wymienić sprzęt czy co. PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ!!!!!! (PS WYŁĄCZYŁEM ORIGIN W GRZE)
 
serio kupuje kompa za 3500 zł podzespoły lepsze niż niektóre pc a niby za słaby #kappa
 
serio kupuje kompa za 3500 zł podzespoły lepsze niż niektóre pc a niby za słaby #kappa
Lepsze na papierze. Wszystko to wciśniętę w małą obudowę, gdzie przy dłuższym okresie pracy gotuje się niemiłosiernie, więc nie licz na super osiągi.

Laptop ile by nie kosztował zawsze będzie gorszy od blaszaka wartego te same pieniądze :P Do tego skrzyneczke możesz później zawsze bez większych problemów upgrade'ować :)
 
Niby to tylko laptop, ale specyfikacja powinna być wystarczająca by na obniżonych detalach można było wygodnie grać.
Tak jak ci Matti polecił - sprawdź temperatury. Jeśli spadają ci FPSy po jakimś czasie gry, to najprawdopodobniej twoje komponenty się przegrzewają. Gdy tak się dzieje w laptopach, zmniejszane są taktowania procesora i/lub karty graficznej by uniknąć uszkodzenia podzespołów.
 
Niby to tylko laptop, ale specyfikacja powinna być wystarczająca by na obniżonych detalach można było wygodnie grać.
Tak jak ci Matti polecił - sprawdź temperatury. Jeśli spadają ci FPSy po jakimś czasie gry, to najprawdopodobniej twoje komponenty się przegrzewają. Gdy tak się dzieje w laptopach, zmniejszane są taktowania procesora i/lub karty graficznej by uniknąć uszkodzenia podzespołów.
to na pewno sie przegrzewa bo na początku 10 min stałe 60 fps a po tem doliny i rowy
 
Back
Do góry