funko fusion

Problem z Assassin's Creed IV

E

Evelyn

Gość
A więc mam taki o to problem, przy instalacji pojawił mi się błąd i przez to gra nie chciała mi odpalić, więc postanowiłam ją odinstalować i zainstalować ponownie. Problem w tym, że po tym jak odinstalowałam i chce teraz zainstalować ponownie wyświetla mi się jakby ta gra była zainstalowana, bo nie pojawia się napis "instaluj" tylko "graj". Wie może czym to jest spowodowane i jak to rozwiązać? Dodam, że gra jest oryginalna.
 
Wiesz co wydaje mi się że usunęłam wszystko związane z grą, bo nawet odinstalowałam Uplay, chyba, że jeszcze pominęłam jakąś lokalizacje ale na prawdę już nie mam pojęcia gdzie szukać.
 
Rozumiem, że masz problem z ponowną instalacją gry, która mimo odinstalowania nadal wyświetla opcję „Graj”. Przyczyną tego może być to, że pewne pliki lub wpisy rejestru zostały po poprzedniej instalacji i powodują konflikt. Oto, co możesz zrobić, aby to rozwiązać:

Spróbuj ręcznie usunąć pozostałości po grze:
Przejdź do folderu, w którym gra była zainstalowana i upewnij się, że wszystko zostało usunięte. Sprawdź również katalogi takie jak „Program Files” lub „Program Files (x86)”, a także katalog „Documents” w Twoim profilu użytkownika.

Wyczyść rejestr systemowy:
Uruchom edytor rejestru (naciśnij Win + R, wpisz regedit i naciśnij Enter). Upewnij się, że w rejestrze nie ma żadnych wpisów związanych z grą. Zalecane jest utworzenie kopii zapasowej rejestru przed dokonaniem jakichkolwiek zmian:
- Przejdź do HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE i HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE
- Znajdź foldery związane z nazwą tej gry lub wydawcy i usuń je.

Jeżeli problem będzie się utrzymywał, spróbuj zainstalować grę z inną ścieżką instalacji. Na przykład, jeśli wcześniej była zainstalowana na dysku C, teraz zainstaluj ją na dysku D, jeśli taki posiadasz. Możesz również uruchomić narzędzie do naprawy instalacji gry, jeśli takie jest dostępne.

Mam nadzieję, że te kroki pomogą Ci rozwiązać problem! Czy jest coś jeszcze, w czym mogę Ci pomóc?
 
Back
Do góry