funko fusion

Strzelanki Problem z A.V.A

  • Thread starter Thread starter Shady
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
S

Shady

Gość
Witam, dziś ściągłem sobie tą grę, wszystko pięknie, ale już po filmikach wyskakuje mi taki napis w grze "Failed to get authentication. Please Re - connect" Proszę o pomoc, steam mam zainstalowany. :x
 
A to ja nie wiem ;P

Spróbuj pobrać od nowa o ile to nie dla cb problem ;]

lub poczekaj na wypowiedź Huritaro bo on się na tym zna ^^
 
Cholercia jasna! Przepraszam Was najmocniej za nieobecność! Jakoś tak mi wyszło, że zniknąłem na czas jakiś.
Przykro mi, że odpisuję z opóźnieniem. Bardzo, bardzo mocno mi przykro i za to przepraszam. Ranga chyba troszeczkę zobowiązuje.

Dobra, teraz potrzebne mi obszerniejsze wyjaśnienie problemu. Owszem error message już coś nam mówi.
Zapewne z reaktora nie pójdzie Ci żadna gra. Teraz kilka możliwych scenariuszy:
-nie wiem czemu, ale to pomaga w wielu sytuacjach, zwłaszcza z moim Win7, uruchamiaj jako administrator/w trybie zgodności z XP - polecam uruchamiać jako administrator, bo mi to pomogło w dziwnie wielu problemach z programami, a w trybie zgodności, to już zależy, choć tutaj nie jest to chyba wymagane (porada debilna i prosta, ale może pomoże),
-firewall/antywirus mógł zablokować Ci grę, dodaj A.V.A. / REACTOR do wyjątków (zezwalaj na dostęp do sieci publicznej etc.),
-przeinstaluj reactor - być może to jego wina,
-jak powiedział Chriss, przeinstaluj grę,
-coś się zepsuło z GameGuardem, mógł się źle pobrać, a bez niego żadna gra nie ruszy - musisz wejść w C:\Program Files*\ijji\ENGLISH\Alliance of Valiant Arms\Binaries\GameGuard
* - to zależnie gdzie zainstalowałeś, wiadomo
Usuwasz GameGuarda i później logujesz się w REACTORZE, klikasz start i powinien Ci się pobrać,
-zaloguj się przez reaktor (jak Ci błąd wyskakuje to wyłącz, zaloguj się, wybierz A.V.A., wciśnij start),

Nie wiem, jeśli to nie pomoże, to pozostaje Ci tylko pisać do pomocy technicznej gry.
Jeszcze raz przepraszam za zwłokę i to kolosalną wręcz. Błagam wybacz. Powinienem tu chociaż zaglądnąć. Bardzo, bardzo przepraszam. Jak pisałem tego posta to aż mnie trzęsło z obrzydzenia do mojego zaniedbania.

Jeśli problem zostanie naprawiony - napisz w temacie jak to zrobiłeś.

@Edit
Znalazłem video o naprawieniu tego bugu. Chodzi też chyba o GameGuard.
ROZWIĄZANIE PROBLEMU MASZ W OPISIE FILMU (sam film pokazuje tylko co się dzieje).
http://www.youtube.com/watch?v=TXyw2HXXn-0&feature=related
Jest po angielsku, gdybyś czegoś nie wiedział to napisz.
 
Hirutaro spokojnie zdarza się ;]

@Topic
Blokować grę mogą też zapory systemowe
Wyłącz je i włącz grę jeśli nie pomoże to z powrotem je włącz ^^
 
Shady napisał:
Dobra działa, trzeba było wyłączyć zapory :)

Nooo zuch chłopak. Jakby co to teraz włażę do gry. Nick Azukari.
Korzystając z okazji jeszcze raz przeproszę za swoje zaniedbanie, ze względu na moje japońskie nicki przeproszę jak Ci z Sony Playstation Network *Chyli czoła!*
Jakby był problem pisz. Możesz też przysłać jakąś sugestię co do poradnika jeśli coś Cię zaciekawi, a nie do końca będziesz wiedział o co chodzi.
 
Z netem wszystko Ok ?
Odczekaj może 10min.
A jak to robiłeś to spróbuj porady co mówił hirutaro

Czyli
*Wyłącz Zapory
*Antyvirusa
 
Shady napisał:
Hm, teraz mam ciągle "conetcing" czy jakoś tak i nic się nie dzieje.


Zaktualizuj/usuń i ponownie pobierz GameGuard.
Nie wiem czego może być to wina. Takie błędy wyskakiwały ludziom w wersji beta. Nie spotkałem się z tym u siebie. Fakt czasem mnie rozłączy, ale to nie to samo.
 
Dobra wszystko już działa poprawnie, wystarczyło włączyć grę przez reactor, który pobrał jakieś pliki i wszystko gites, a gra zaje*****
 
Shady napisał:
Dobra wszystko już działa poprawnie, wystarczyło włączyć grę przez reactor, który pobrał jakieś pliki i wszystko gites, a gra zaje*****

Bardzo śmieszne.
... To mówiłem Ci, żebyś się przez REACTOR zalogował. To jest podstawa. <Haha> xD
Shady jak coś to napisz mi na forum PW jak coś będzie niejasnego.

PS
Słyszałem, że jak przez steama się założy konto to dostajesz L85A2 - broń dla rifflemana. Taka zielono-... nijaka. Ale bardzo celna chociaż wolna.
 
Tak mówiłeś mi o tym steamie mój kumpel przetestował i ma broń ;]
Wszystko wyjaśnione, to zamykam
Jeśli będziesz miał jakieś pyt. to napisz a ja odblokuję temat albo zrób nowy temat ;]
Obojętnie ^^
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry