funko fusion

Strzelanki Problem Steam

  • Thread starter Thread starter Wariat
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
W

Wariat

Gość
Witam,mam problem ze Steam,otóż gdy gram w Cs po 10 minutach wyłącza mi się Steam i tak na okrągło.Reinstalka CS'a nie pomogła:(Proszę o szybką pomoc
 
CeLeS napisał:
z czego masz neta?

Mam radiówkę ale to nie ma nic do rzeczy bo nigdy takiego czegoś nie miałem (przez 2 lata) tylko teraz tak.<br /><br />-- 08 mar 2012, 18:31 --<br /><br />
nedo napisał:
Non-steam stoi otworem :)


Na non-Steamie nie będę grał...
 
a po pinguj jakas strone przez dluzszy czas i zobacz czy Ci nie rozlacza...

albo steam moze miec jakies dziwne zabezpieczenia
 
1. Wyłącz steam (spr w menadżerze zadań czy jest wyłączony).
2. Wejdz do folderu ze steamem.
3. Usuń wszystko OPRÓCZ pliku steam.exe i folderu steamapps.
4. Res PC.
5. Włącz steam.exe (z folderu steama, bo skrót nie będzie działać).
6. Ściągnie Ci się steam od nowa (gry masz zostawione w folderze steamapps, więc to kilkadziesiąt mega tylko).

Jedyna wada mozesz stracić listę ulubionych serwerów.

Ps. Celes. Jak by net padł to by wywaliło z serwa, ale steam by się nie zamknął.
 
payac napisał:
podaj parametry kompa xD


A po co ci :D? Chyba jak 2 lata grałem i nic się nie działo to chyba teraz nie przestało coś działać nie ? A komp na pewno ma parametry na cs'a :)

-- 08 mar 2012, 19:08 --

Cahir napisał:
1. Wyłącz steam (spr w menadżerze zadań czy jest wyłączony).
2. Wejdz do folderu ze steamem.
3. Usuń wszystko OPRÓCZ pliku steam.exe i folderu steamapps.
4. Res PC.
5. Włącz steam.exe (z folderu steama, bo skrót nie będzie działać).
6. Ściągnie Ci się steam od nowa (gry masz zostawione w folderze steamapps, więc to kilkadziesiąt mega tylko).

Jedyna wada mozesz stracić listę ulubionych serwerów.

Ps. Celes. Jak by net padł to by wywaliło z serwa, ale steam by się nie zamknął.


Spróbuję twojego Sposobu mam nadzieję że zadziała<br /><br />-- 09 mar 2012, 15:21 --<br /><br />Dalej nie działa proszę o pomoc!
 
A jak by jakimś programem typu CCleaner naprawić wadliwe klucze w rejestrze. Możesz to spróbować.<br /><br />-- 09 mar 2012, 17:48 --<br /><br />A jak by jakimś programem typu CCleaner naprawić wadliwe klucze w rejestrze. Możesz to spróbować.
 
Cahir napisał:
A jak by jakimś programem typu CCleaner naprawić wadliwe klucze w rejestrze. Możesz to spróbować.

-- 09 mar 2012, 17:48 --

A jak by jakimś programem typu CCleaner naprawić wadliwe klucze w rejestrze. Możesz to spróbować.

Spróbowałem Gra się trochę dłużej :) ale i tak wywala:(

-- 09 mar 2012, 16:20 --

Po ponownym uruchomieniu gry,działa jak ta LALA Dzięki


Za długo się nie nacieszyłem Dalej steam się wyłącza wznawiam Pytanie,Pomoc<br /><br />-- 11 mar 2012, 07:06 --<br /><br />Odkryłem mój problem to jest trochę dziwne.Ale problem polega na tym,że nie mogę pisać,mówić bo wtedy Cs i inne gry na Steamie się zacinają noi steam też Macie na to jakąś radę? Jak nie to proszę o zamknięcie tematu.
 
Back
Do góry