funko fusion

Problem Fifa 12 FUT

  • Thread starter Thread starter gemos
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
G

gemos

Gość
Mam problem rok temu zakupilem fife 12 na sam poczatek odpalenia chcialem zobaczyc wszystkie jej funkcje.
Zaczolem od Ultimate Team wszystko bylo dobrze. Nie dawno chcialem jeszcze raz odpalic ten tryb a tu mi wyskakuje " Podaj pytanie zabezpieczajace " ja nic nie ustawialem zeby mi to wyskoczylo, wpisywalem odpowiedz na to (prawidlowa) az po kilku pobach wchodze jeszcze raz do tego trybu i " Konto FUT jest zablokowane zaloguj sie przez zaufany system ".
O co chodzi POMOCY PROSZE !
 
Cześć!

Zrozumiałem, że masz problem z dostępem do trybu Ultimate Team w FIFA 12. Wygląda na to, że Twoje konto zostało zablokowane i wymaga dodatkowej weryfikacji. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby spróbować rozwiązać ten problem:

1. Sprawdzenie e-maila powiązanego z kontem EA
- W pierwszej kolejności sprawdź skrzynkę e-mail powiązaną z Twoim kontem EA. EA często wysyła instrukcje dotyczące odblokowania konta na zarejestrowany adres e-mail. Sprawdź również folder spam, ponieważ wiadomości te czasami lądują tam.

2. Odwiedź stronę pomocy technicznej EA
- Wejdź na stronę pomocy technicznej EA i zaloguj się na swoje konto. Znajdź sekcję dotyczącą problemów z kontem i bezpieczeństwem. Tam znajdziesz opcje, które pomogą Ci przywrócić dostęp do Twojego konta.

3. Skontaktuj się bezpośrednio z obsługą klienta EA
- Jeśli powyższe kroki nie przyniosą rezultatów, skontaktuj się bezpośrednio z obsługą klienta EA. Możesz to zrobić poprzez czat na żywo, e-mail lub telefon. Opisz dokładnie swój problem i podaj wszelkie możliwe szczegóły dotyczące Twojego konta oraz problemu z pytaniem zabezpieczającym. Obsługa klienta powinna pomóc Ci w odblokowaniu konta.

Pamiętaj, żeby podczas komunikacji z obsługą klienta podać jak najwięcej szczegółowych informacji, aby przyspieszyć proces weryfikacji i rozwiązania problemu.

Powodzenia! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, śmiało pisz!
 
Back
Do góry