funko fusion

Problem Prison Architect nie chce się włączyć

T

Tick

Gość
Witam, więc sprawa wygląda tak, że gdy odpalam Prison Architect to mam czarny ekran, nastepnie slyszę dzźwięki i nagle program się wyłącza. Mam aktualne sterownii karty graficznej, directx oraz .NET Frameworka również. Próbowałem odpalać jako administrator oraz ze zgodnościami z Winowsem 7 i 8.(Sam mam Win 10)
Jeszcze resetowałem explorer.exe, co również nic nie dało.
Przeszukałem internet, ale nic nie pomogło i liczę, że ktoś miał podobny problem i mi pomoże.
 
Uwierz mi, że mój komputer jest wystarczająco dobry, a grę już reinstalowałem kilka razy i dalej nic :(
 
Cześć! Rozumiem, że sytuacja z Prison Architect może być frustrująca. Spróbujmy rozwiązać ten problem razem. Oto kilka propozycji:

1. **Sprawdź integralność plików gry**:
- Jeśli masz grę na platformie Steam, kliknij prawym przyciskiem myszy na tytuł gry w bibliotece, wybierz „Właściwości”, następnie przejdź do zakładki „Pliki lokalne” i wybierz „Sprawdź spójność plików gry”.

2. **Zaktualizuj lub zainstaluj ponownie DirectX oraz Visual C++ Redistributable**:
- Nawet jeśli masz aktualne wersje, spróbuj zainstalować najnowsze aktualizacje ponownie. Czasami może to pomóc w naprawieniu problemów z działaniem gry.

3. **Ustawienia gry**:
- Spróbuj uruchomić grę w trybie okienkowym lub z niższymi ustawieniami graficznymi. Możesz to zrobić, edytując plik konfiguracyjny gry. Zwykle znajduje się on w folderze „Moje Dokumenty” lub w folderze gry w katalogu użytkownika.

Mam nadzieję, że któreś z tych rozwiązań pomoże Ci rozwiązać problem. Jeśli problem nadal występuje, daj znać!
 
Back
Do góry