funko fusion

Akcja Powody dlaczego kupić GTA V

Witajcie! W tym temacie napisze wam dlaczego warto jest kupić GTA V…

Tereny i mapa: Ogromna mapa z wieloma easter eggami ma swoje plusy i minusy. Plusem jest to, że możemy odkrywać wiele ciekawych rzeczy na ziemi, pod wodą, a także nad ziemią ;)
Minusem jest to, że tak wielka mapa musi zajmować wiele miejsca, lecz myślę, że to nie problem przy aktualnych wielkościach dysków twardych.

Podwodny świat: Warto wspomnieć o tym podwodnym świecie. Możemy tam znaleźć wiele easter eggów i cieszyć się pięknym podwodnym światem.

Grafika: Grafika w GTA V jest bardzo ładna i dokładna, lecz to także jest wada tej gry. Grafika zużywa dużo ramu więc nie możemy pozwolić sobie na cudowne widoki przy starym komputerze. Plusem gry jest to, że grafikę można dowolnie zmieniać dopasowując ją do wymagań własnego komputera.

Realizm: Cała mapa GTA tętni życiem! W mieście wszędzie jeżdżą auta, chodzą ludzie nawet możemy spotkać psy i koty! A poza miastem możemy spotkać farmerów, różne kulty (bez spojlerów), a także ludzi chodzących po górach.

Pojazdy i modyfikacje: W GTA V spotkamy najwięcej pojazdów takie jak: auta, motory, rowery, jachty, pojazdy wojskowe i wiele innych! Nie zapomnijmy także, o modyfikacji pojazdów która jest bardzo rozbudowana. Możemy robić z autem to co tylko chcemy! Możemy zmieniać kolor i wygląd kołpaków, albo zmienić dźwięk klaksona!

@Zaproponowane przez LilDevil2000

Fabuła: Tutaj nie mogę wiele powiedzieć żeby nie było spojlerów, ale ponad 100 misji do wykonania może was zachęcić :D

Online: Czym by była gra bez multiplayer? GTA V też go posiada! W trybie online możemy żyć jak normalny człowiek. Możemy kupić dom, własne auto i to wszystko za własne pieniądze! A żeby je zarobić możemy robić misje z innymi graczami, lub brać udział w wyścigach.

Moim zdaniem warto jest kupić GTA V, a zalet mógłbym pisać jeszcze więcej, ale po co? Każdy wie, że GTA V jest super.

Jeśli byłeś nie przekonany, ale po wymienienu tych zalet napewno zmienisz zdanie ;)
 
Ostatnia edycja:
@EDIT Dodaj jeszcze pod punkt z fizyką,dialogi,aktywności poboczne, możliwość sterowania 3 postaciami,optymilizacja ,tryb ffp (tylko na ps4,xbox one,pc).
 
@Plajerek nie pokazałeś, wszystkich atutów, Gta 5.

W porównaniu do poprzedniej części w Gta 5 dodano:
a. Tryb ffp - widok oczami protogonisty.
b. Fizyka - znacznie lepsza niż w gta 4.
c. Optymalizacja - tutaj możemy być innego zdania, lecz optymalizacja jest naprawdę dobrze zrobiona.
d. Możliwość grania trzema protogonistami, co w innych częściach było nie możliwe.

Lecz, w każdej grze są zawsze jakieś wady jak i zalety.
 
@Plajerek nie pokazałeś, wszystkich atutów, Gta 5.

W porównaniu do poprzedniej części w Gta 5 dodano:
a. Tryb ffp - widok oczami protogonisty.
b. Fizyka - znacznie lepsza niż w gta 4.
c. Optymalizacja - tutaj możemy być innego zdania, lecz optymalizacja jest naprawdę dobrze zrobiona.
d. Możliwość grania trzema protogonistami, co w innych częściach było nie możliwe.

Lecz, w każdej grze są zawsze jakieś wady jak i zalety.
Ktoś mi każe wypisywać 30 powodów które zajmą 100+ zdan? xd bez przesady, wymieniłem swoje powody, jeśli chcesz wymienić swoje to napisz własny temat :d
 
Ktoś mi każe wypisywać 30 powodów które zajmą 100+ zdan? xd bez przesady, wymieniłem swoje powody, jeśli chcesz wymienić swoje to napisz własny temat :d

Nie mam zamiaru, powielać tematów, chcę przypomnieć również o innych atutach z tej gry.
 
Back
Do góry