funko fusion

Inne gry Poszukuję tytułu gry!

Witam!
Jak w temacie, poszukuję tytułu gry w którą grałem dosyć dawno, otrzymałem ją w jednych z gazet o grach i nie pamiętam jak się nazywała. Liczę, że ktoś skojarzy o co chodzi, bo naszła mnie nostalgia i wielka chęć zagrania w owy tytuł.
Było to połączenie rpga ze strategią. Wyglądała ona mniej więcej tak: biegało się panią o rudych włosach i ubogim ubiorze (ale bez totalnego świntuszenia!) i miało się na początku małą armię orków. Jedną z pierwszych misji było zaliczenie jakiegoś testu żeby być pełnoprawnym członkiem klanu orków, po drodze napotykaliśmy różnych przeciwników od wspominanych orków, przez nieumarłych, wilki, trolle i ludzi. Pamiętam jeszcze, że było ograniczenie żołnierzy, których możemy mieć w swojej armii w postaci jakiegoś splendoru czy coś w tym stylu, na podobieństwo King's bounty, mogliśmy je zwiększać przez rozwijanie statystyk postaci albo przez oddawanie złota ze skrzyń znalezionych po drodze żołnierzom. Grafika do szczytowych nie należała ale to żaden problem.
To tyle co pamiętam z tej gry, mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś, kto w to grał i będzie wiedział o co chodzi.
Wielkie dzięki z góry!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry