funko fusion

MOBA Poszukuję pozytywnych ludzi do wspólnej gry w LoL

  • Thread starter Thread starter pTX
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
P

pTX

Gość
Witam,

Może zacznę od małego przynudzania. Pierwszy raz zetknąłem się z LoLem jeszcze za czasów bety - jednak po 2 grach z osobą, która mnie "zmusiła" do ściągnięcia i spróbowania tej gry - z LoLem się pożegnałem. Jako, że przez wiele lat od 2002 roku do 2014 grałem półprofesjonalnie od Medal of Honor: AA, poprzez Call of Duty 1 i kończąc na Call of Duty 4 (akurat LoL trafił w okres, w którym najwięcej "ugrywałem" w CoDzie 4 stąd moja rezygnacja przed dalszą eksploracją Ligi.

Za namową znajomego na dobrą sprawę zacząłem grać w LoLa aktywniej od 2 sezonu - i ten okres wspominam najlepiej (masa normali ze świetną ekipą znajomych). Nigdy nie chciałem i nie chcę nic osiągnąć w LoLu - zresztą na to już jest za późno. I po "rozsypce" ekipy na dobrą sprawę LoLa zostawiłem i pogrywałem co pół roku po kilka normali/rankedów. Nie ukrywam, nigdy nie byłem w niego dobry dlatego też platyny i wyżej nie miałem, też na tym jakoś mi nie zależało.

Po mega długiej przerwie (od 2 sezonu - bo po kilka gier co pół roku to tak na prawdę nic) chciałbym zacząć grać znów w Ligę, ale samemu to nie jest gra.
Szukam mega pozytywnych, wesołych, przyjaznych i czerpiących z gry przyjemność ludzi do wspólnej gry - nie tylko w LoLa, ale także w inne różnego rodzaju gry (jeżeli ktoś ma taką ochotę). Nie zależy mi też na "znajomych" tylko do LoLa i na wyznaczone godziny. Chcę "stworzyć" ekipę taka jaka była kiedyś - mega pozytywna, aktywna w różnych godzinach i będąca na TSie tak na prawdę 90% czasu (nawet jak nie graliśmy to mogliśmy porozmawiać itd.). Nie lubię grać z osobami, które wchodzą na Team Speaka tylko na czas gry w LoLa i po skończonych grach w danym dniu po prostu wychodzą (nawet nie chcą się poznawać z resztą ludzi i nawiązywać kontaktu). Dlaczego szukam osób do wspólnej gry? Bo lubię kontakt z innymi i grę drużynową/wspólną. Więcej argumentów znajduje się w całym moim poście . Przez tak długą przerwę nie mam swojej linii - kiedyś grałem jako ADC, ostatnimi czasy Support. Mogę grać jak najbardziej w jungli. Więc linia dla każdego z nas to kwestia dogadania się.

Poszukuję ludzi do Normali, Aramów, być może do drużynowych rankedów i różnych okazjonalnych trybów. Nie chcę żadnych "tyhardów" i osób, które mają jakąś dywizję i tym czują się lepsi od innych.

Mam 22 lata, aktualnie mam trochę wolnego czasu, ponieważ jestem na etapie kończenia C+E (jeszcze później około 20 dni na wyrobienie karty kierowcy, prawa jazdy itd.) i w niedługim czasie po tym praca. Więc na ten moment mam czas, jak będzie później to nie wiem (jednak nie zrezygnuję z grania i nawet po pracy - w zależności od systemu pracy będę w miarę możliwości grać).

Posiadam własny serwer głosowy Team Speak 3 więc wymagam mikrofonu jak i posiadania TS 3.
Wiek myślę, że minimalnie w okolicach mojego - nie każda młodsza osoba jest niepoważna więc mogą być jakieś "wyjątki" jednak nie poniżej powiedzmy 18 roku życia.
Level w grze - 30 wydaje się być jak najbardziej okej (wtedy można grać coś więcej poza normalami, champ pool jest większy - względem ilości rozegranych gier, jak i same runy). Jednak osoba z np. 23, 25 czy 27 lvlem nie jest dyskwalifikowana bo liczy się osoba - jednak aby miała czym grać i posiadała runy, które pozwolą komfortowo grać np. w Jungli, ADC czy na innej linii.


Kontakt ze mną najlepiej poprzez grę. Forum mogę czasami nie sprawdzać. Na PW mogę podać IP TSa jeżeli będzie jakiś problem z kontaktem ze mną w grze.
Nick: Thyrr
EUNE


Proszę o przeczytanie całego mojego posta (wiem, że jest długi) - CAŁEGO.
 
Back
Do góry