funko fusion

Poszukuję platformówki z dzieciństwa

  • Thread starter Thread starter kefir1992
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

kefir1992

Gość
Zakres lat 1999-2005, platforma PC

Ogólnie gra była w niewielkim stopniu podobna do Mario.
Pamiętam, że zbierało się takie żółte pigułki (jestem na 99% że to było opisane jako glukoza) które dawały życie albo jakieś specjalne umiejętności i nie jestem pewien - czasami chyba znajdywało się jakąś zbroję. Najprawdopodobniej gra była w języku angielskim.

Na 99% gra była dodana do jakiegoś pisma, nie pamiętam czy demo czy full.

Będę baaardzo wdzięczny za jakąś wskazówkę, przejrzałem już archiwum cybermychy i nie znalazłem jej, a szuka już jakieś 3-4 dni i nie mogę na nic trafić.
 
Hmm, źle to opisałem, może nie był to klon 1:1, ale było na zasadach mario - chodziło się lewo/prawo i zabijało się przeciwników broniami. Nie była to popularna gra :(
 
Na podstawie podanych przez Ciebie informacji ciężko jest jednoznacznie zidentyfikować grę, o której piszesz. Nazwa, szczegółowy opis gry oraz jej tematyki na pewno by pomógł.

Z gier, które były zaliczane do gatunku platformówek i ukazał się w ramach dodatków do gazet w latach 1999-2005, mogę wymienić takie gry jak: "Rayman", "Jazz Jackrabbit 2" czy "Giana Sisters".

W przypadku tych gier zbierało się różne przedmioty, jednak nie pamiętam aby jakiekolwiek z nich miały coś do czynienia z glukozą.

Polecałbym, abyś poszukał więcej informacji na stronach i forach dedykowanych retro grą na PC. Nie jestem jednak w stanie podać Ci dokładnego adresu tych stron.
 
Back
Do góry